تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
تاثير قرار دادن تصاوير بر سئو وب سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :webdesign
تاريخ: 1397/4/17  ساعت: ۱۸

انتخاب نمودن تصاويري كه ارتباط نزديكي به متن شما دارند، مي تواند يكي از با اهميت ترين عوامل در سئو وب سايت شما باشد. سعي نماييد نام فايلي كه انتخاب مي نماييد به آن صفحه مربوط باشد، همچنين استفاده از تگ ALT نيز اهميت زيادي دارد كه در حقيقت وظيفه اين تگ توصيف تصوير مورد نظر شما است. سعي كنيد در صفحات خود از تصاويري استفاده نماييد كه از كيفيت خوبي برخوردار باشند و حجم پاييني داشته باشند (تلاش كنيد نوعي تعادل بين حجم تصوير خود و كيفيت آن ايجاد نماييد). همچنين به فرمت تصاوير نيز توجه داشته باشيد. استفاده از تصاويري نامناسب با فرمت هايي مثل GIF مي تواند به سئو سايت شما تاثير منفي بگذاردو بهتر است به جاي آن از فايل هاي ويدوئي كمك بگيريد.

امروزه سايت هاي مختلفي وجود دارند كه مي توانيد با مراجعه به آن ها عكس هاي با كيفيتي را براي وب سايت خود برگزينيد. از جمله اين وب سايت ها shutterstock است كه داراي قابليت سرچ قدرتمندي بوده و تصاوير را با كيفيت هاي مختلف در اختيار شما مي گذارد. امروزه ماندگاري بازديد كنندگان در وب سايت شما به يكي از عوامل بسيار مهم براي افزايش رتبه وب سايت ها تبديل شده است. پس شما مي توانيد با استفاده از تصاوير جذاب و زيبا از اين طريق سبب بهبود رتبه وب سايت خود شويد.

شما مي توانيد تصاوير مد نظرتان را از طريق سرچ تصاوير در گوگل به دست بياوريد و خوش بختانه گوگل اين امكان را هم به صورت رايگان در اختيار كاربران خود قرار داده است كه آن ها بتوانند با جستجو يك كلمه به تصاوير مربط به ان نيز دست پيدا كنند.

 


برچسب‌ها:

[ ]