فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
طراحي سايت | طراحي فروشگاه اينترنتي | طراحي اپليكيشن موبايل
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۲۵:۲۲

   مزاياي فروشگاه اينترنتي چيست؟


سؤالي كه ممكن است براي خيلي از شما پيش بيايد اين است: چرا بايد شركت سُنتي خودم را به شركت اينترنتي تبديل كنم؟ ابتدا، اجازه دهيد مطلبي را روشن كنيم. در اين مقاله، منظور ما از «شركت سنتي»، شركتي است كه در مكاني فيزيكي واقع شده و فروشش يا از طريق حضور مشتريان صورت مي‌گيرد يا از طريق ايميل و تلفن. در كل، منظور ما شركتي است كه فروش اينترنتي ندارد. البته، روز‌به‌روز از تعداد اين شركت‌ها كاسته شده و به شركت‌هاي اينترنتي اضافه مي‌شود. اگر شما هم صاحب كسب‌و‌كاري هستيد، حتما خيلي درباره‌ي مزاياي تبديل كسب‌و‌كار خود به كسب‌و‌كار الكترونيكي شنيده‌ايد. شايد اين كار به نظر خيلي از افراد خطرناك يا پيچيده باشد. اما فوايد زيادي در فروش يا فعاليت تجاري آنلاين وجود دارد. در ادامه‌ي مقاله به ۹ مورد از مهم‌ترين مزاياي فروشگاه اينترنتي اشاره خواهيم كرد.

۱. حضور در اينترنت، تصوير بهتري از شركت‌تان ارائه مي‌دهد
فقط همين دليل مي‌تواند براي راه‌اندازي يك وب‌سايت جديد و شروع فروش اينترنتي كافي باشد. بدون داشتن وب‌سايت، وبلاگ يا هر نوع حضور اينترنتي، مشتريان نمي‌توانند متوجه شوند شما چقدر در كارتان جدي هستيد. امروزه، شركت‌هاي كوچك و بزرگ در هر صنعتي كه باشند، سعي مي‌كنند حضور پُررنگي در اينترنت داشته باشند.

۲. دسترسي به خدمات شركت شما ۲۴ ساعته مي‌شود
با اينكه خيلي از فروشگاه‌ ها، پمپ‌بنزين‌ها و بيمارستان‌ها خدمات ۲۴ ساعته ارائه مي‌دهند، اما اين كار براي خيلي از كسب‌و‌كارها غيرممكن است. البته، بهتر است بگوييم اين كار بدون اينترنت غيرممكن است. يكي از مهم‌ترين مزاياي فروشگاه اينترنتي اين است كه اين امكان را براي مشتريان فراهم مي‌آورد كه هر زماني از شبانه‌روز و در هر مكاني، سفارش‌هاي خود را ثبت كنند. تصور كنيد اين امر چقدر مي‌تواند براي كسب‌و‌كار شما سوددهي داشته باشد.
 
۳. مي‌توانيد خدمات بهتري به مشتريان ارائه دهيد
اينترنت به شما اين امكان را مي‌دهد تا به سؤالات مشتريان پاسخ دهيد، وبينارهايي براي فروش يا تبليغات برگزار كرده و به مشكلات مشتريان رسيدگي كنيد. همه‌ي اين كارها بدون اتلاف وقت انجام مي‌شوند. فقط كافي است يك بار ويدئويي يا ليستي از سؤالات رايج تهيه كنيد و سال‌ها مشتريان‌تان را براي دريافت پاسخ‌شان به صفحه‌ي مربوط به آنها ارجاع دهيد. با اين كار، نه تنها در وقت خود صرفه‌جويي مي‌كنيد بلكه خدمات بهتري نيز به مشتريان ارائه مي‌دهيد. مشتريان معمولا دنبال اطلاعات خاصي مي‌گردند. معمولا اطلاعاتي كه براي آنها مهم است به دو دسته تقسيم مي‌شود:

- اطلاعاتي براي تصميم‌گيري قبل از خريد
- حل مشكلي كه در هنگام فرايند خريد بروز مي‌كند

شما مي‌توانيد با ايجاد وب‌سايت، تمامي اطلاعاتي را كه مشتريان به آن نياز دارند، درست موقعي كه به آن نياز دارند در اختيارشان بگذاريد. اين يعني تماس‌هاي تلفني براي حل مشكلات كمتر مي‌شوند و فروش افزايش پيدا مي‌كند.

۴. براي راه‌اندازي استارتاپ، هزينه‌ي كمتري لازم داريد
يكي از مزاياي فروشگاه اينترنتي، كم بودن هزينه‌‌ي راه‌اندازي كسب‌و‌كار اينترنتي است. نيازي به خريد ملك، خودرو و لوازم اداري نيست و فقط به تعداد محدودي كارمند احتياج داريد. فقط كافي است سايت‌تان را آماده كرده و كسب‌و‌كارتان را راه‌اندازي كنيد. اگر قبلا شركتي سنتي داشته‌ايد، اين تغيير مي‌تواند خيلي راحت‌تر انجام شود. شما به فروش همان محصولات قبلي كه به اندازه‌ي كافي هم از آن در اختيار داريد، ادامه مي‌دهيد و اينترنتي شدن فقط باعثِ افزايش تعداد مشتريان‌تان مي‌شود.

شما مي‌توانيد با هزينه‌ي خيلي كمي وب‌سايتي طراحي و راه‌اندازي كنيد. سكوهاي آماده‌اي مانند وردپرس (self-hosted WordPress blog) در اينترنت وجود دارند كه اين امكان را به شما مي‌دهند خودتان سايت‌تان را طراحي كنيد.

۵. تمام فاصله‌ها از بين مي‌روند
يكي ديگر از مزاياي فروشگاه اينترنتي اين است كه فاصله‌‌ها را از ميان برمي‌دارد. فاصله‌ي مشتريان تا فروشگاه شما فقط به اندازه‌ي يك كليك است. از طريق اينترنت شما مي‌توانيد با مشتريان در تماس باشيد، به سؤالات آنها پاسخ دهيد و مشكلات‌شان را حل كنيد. از همه مهم‌تر اينكه، مي‌توانيد سفارش‌ها و پرداخت‌ها را مستقيما دريافت كنيد.
 
۶. مي‌توانيد در هر مكاني كه دوست داريد، كار كنيد
دوست نداريد زمستان در هواي سرد يا به خاطر آلودگي هوا از خانه خارج شويد؟ آيا از گرما و رطوبت در شهر خود كلافه شده‌ايد؟ كسب‌و‌كار اينترنتي شما را از قيد‌و‌بند مكان آزاد مي‌كند و اين امكان را براي‌‌تان فراهم مي‌آورد كه هر جا راحت هستيد كار كنيد. تا زماني كه ارتباط اينترنتيِ خوبي داريد، مي‌توانيد هر جايي از دنيا كه دوست داريد زندگي كرده و كسب‌و‌كارتان را مديريت كنيد. خيلي از مردم در يك قاره زندگي مي‌كنند ولي انبار كالاهايشان در قاره‌ي ديگري است. يكي از مهمترين مزاياي فروشگاه اينترنتي اين است كه به شما اجازه مي‌دهد كسب‌و‌كارتان را با سبكِ زندگي‌تان هماهنگ كنيد و نه برعكس. البته استثناهايي هم وجود دارند. بعضي از افراد مانند جراحان، معمارها و نقاش‌ها حتما براي انجام شغل‌شان به مكان خاصي نياز دارند.

۷. هزينه‌هاي عملياتي شركت‌تان كاهش مي‌يابد
فقط انجام يك كار ساده مي‌تواند هزينه‌ها را به شدت كاهش دهد. به‌عنوان مثال، ثبت آنلاين سفارشات باعث مي‌شود ديگر نيازي به كاركنان بخش خدمات مشتريان نداشته باشيد. فروش آنلاين اين امكان را فراهم مي‌آورد كه هم سفارش‌ها و هم پرداخت‌ها را اينترنتي انجام دهيد. با اين كار از تعداد كاركنان و در نتيجه هزينه‌هاي اداري و دفتري كاسته مي‌شود.

به جز ثبت سفارش‌ها و پرداخت‌ها، بقيه‌ي فعاليت‌هاي تجاري‌تان را نيز مي‌‌توانيد به صورت اينترنتي مديريت كنيد. از اين فعاليت‌‌ها مي‌توان به پرداخت صورت‌حساب‌ها و قبوض، رديابيِ سفارشات و فرستادن كالاها نام برد. از ديگر كاربردهاي اينترنت، پاسخ‌دهي سريع و آسان به سؤالات و مشكلات مشتريان از طريق سؤالات رايج و انجمن‌هاي آنلاين است.
 
۸. مي‌توانيد بازار جهاني را هدف بگيريد
شركت‌ها و فروشگاه‌هاي سنتي فقط مي‌توانند پذيراي تعداد محدودي مشتري در زمان‌هاي خاصي باشند، بگذريم از اينكه خيلي از افراد اصلا خيلي از اين شركت‌ها را نمي‌شناسند و از وجودشان بي‌اطلاع هستند. با داشتن يك وب‌سايت خوب، در هر لحظه صدها و حتي هزاران نفر مي‌توانند از فروشگاه اينترنتي شما بازديد كنند. تصور كنيد اگر بتوانيد كالاها و خدمات خود را به تعداد نامحدودي از افراد مشتاق معرفي كنيد، تجارت شما مي‌تواند چقدر رونق بگيرد!

البته توانايي برخوردار بودن از هزاران بازديدكننده تفاوت زيادي با داشتن هزاران بازديد كننده دارد. براي برخوردار شدن از مزاياي فروشگاه اينترنتي بايد همان كارهايي را انجام دهيد كه شركت‌هاي سنتي انجام مي‌‌دهند: بازاريابي و تبليغات. بايد بياموزيد چطور مي‌توانيد ترافيك وب‌ سايت فروشگاه اينترنتي خود را افزايش دهيد. يكي از روش‌هاي مؤثر و كم‌هزينه در اين راه، استفاده از رسانه‌هاي اجتماعي براي معرفي و تبليغ وب‌سايت‌تان است.

۹. سرعت پاسخ‌دهي شركت افزايش مي‌يابد
يكي از مزاياي فروشگاه اينترنتي اين است كه به شما اجازه مي‌دهد به سفارش‌هاي خريد، پيشنهادات و ديگر نيازهاي مشتريان به سرعت و در لحظه پاسخ دهيد. فروشگاه‌هاي اينترنتي سفارش‌هاي مشتريان را ثبت و تأييد مي‌كنند. در فروشگاه‌ها يا شركت‌هاي سنتي، ثبت سفارش‌ها معمولا از طريق تماس تلفني انجام مي‌گيرد و روند ثبت و پيگيري آن توسط كارمندان انجام مي‌شود. بسته به ميزان كارهاي روزانه‌ي كاركنان، رسيدگي به سفارش ممكن است روزها طول بكشد. اما فروشگاه‌هاي اينترنتي با داشتن يك اپليكيشن مناسب به شما اين امكان را مي‌دهند كه نه تنها سفارش‌‌ها، بلكه موجودي انبار، تعداد فروش روزانه و هر چيز ديگري را كه لازم داريد، به سرعت چك كنيد. پاسخ‌دهي سريع به نيازهاي مشتريان، براي آنها رضايت به همراه دارد و براي شما كار اداري كمتر.
مطالب برگرفته از سايت فردا نيوز

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۲۰:۵۹

در حال حاضر، براي هر كسب و كاري بايد از ابتداي كار يك وب سايت كسب و كار داشته باشد.  از آنجا كه، افراد جوياي كسب و كار به دنبال طراحي سايت ارزان قيمت هستند اما شركت هاي توسعه دهند وب محتواي كاربر پسند، انعطاف پذير و آزاد را براي توسعه وب به كار مي برند. لذا اين ديدگاه موجب مي شود كه گاهي اوقات يك توسعه دهنده غير حرفه اي را براي طراحي سايت ساده به كار برند.

تفاوت بين طراحي سايت ارزان و طراحي وب سايت گران قيمت :

اساسا دلايل زيادي براي داشتن وب سايت وجود دارد. اما نكته اصلي اين است كه ترافيك كافي براي وب سايت شما ايجاد شود. اين نياز به كمپين بازاريابي دارد.

يكي از اهداف مهم در داشتن وب سايت ديده شدن بهتر و راحت تر است كه شما در جاده اينترنتي و مجازي، آدرس سايت خود را در معرض ديد همه قرار مي دهيد و كاربران به محض آنلاين شدن مي توانند فورا به آدرس شما مراجعه نمايند و وبسايت شما را مشاهده كنند.

يك وب سايت ۲۴ ساعته در اختيار كاربران مي باشد و مي توانند از اطلاعات شما استفاده نمايند. و شما مي توانيد محصولات جديد خود را با يك بروز رساني به راحتي در اختيار كاربران قرار دهيد. اما در فضاي اداري، چنين اتفاقي نمي افتد. مردم بايد از طريق دفاتر اداري شما براي محصولاتي كه ارائه مي دهيد، هزينه و وقت بيشتري بگذارند.

تفاوت بين وب سايت ارزان قيمت و وب سايت گران قيمت

تفاوت بين وب سايت ارزان قيمت و وب سايت گران قيمت

اهميت داشتن وب سايت

اگر شما داراي يك وب سايت كسب و كار كوچك هستيد و كسب و كار شما مربوط به فروش محصول است، شما به راحتي مي توانيد محصول خود را در هر زمان به فروش برسانيد. براي مشتريان بالقوه ساعات كاري شما محدود نمي باشد. سرويس هاي شما در هر زمان و هر مكان در معرض مشتريان است. يك وب سايت كه حاوي يك فروشگاه آنلاين است، مي تواند باعث افزايش چشمگيري در ميزان فروش شود.

در واقع، اين ها از اهميت هاي داشتن يك وب سايت است . بنابراين، هر شركت از همان ابتدا نياز به يك وب سايت براي ارائه خدمات خود دارد. به طور كلي، ساخت يك وب سايت نسبت به سرويس هايي كه دارد اصلا هزينه زيادي  ندارد.

اغلب شركت هاي راه اندازي معمولا كسب و كار خود را با وب سايت ارزان قيمت شروع مي كنند. به تدريج آنها يك وب سايت حرفه اي و گران قيمت را سفارش مي دهند. كه ما مي خواهيم در رابطه با همين تفاوت هزينه و تعرفه طراحي سايت بحث كنيم.

طراحي ارزان وب سايت

وب سايت ارزان قيمت، نشان دهنده سايت هايي است كه خدمات خود را مانند فضاي ديسك، پهناي باند، تعداد محدودي از دامنه و ساير خدمات محدود كرده اند. معمولا هزينه وب سايت ارزان قيمت از ۱۵ دلار شروع مي شود.

طراحي وب سايت با قيمت فوق العاده بالا

اين سايت ها در ارائه خدمات ميزباني، هيچ محدوديتي ندارند. مانند فضاي ديسك نامحدود، پهناي باند نامحدود، راه اندازي دامنه نامحدود و ساير خدمات. معمولا بودجه وب سايت گران قيمت از ۵۰۰ دلار شروع مي شود.

در تعريف هاي بالا، ما مي توانيم دريابيم كه تعدادي تفاوت بين اين دو دسته از وب سايت ها وجود دارد.

محدوديت در خدمات ميزباني وب و دامنه

در هر دو وب سايت ارزان و گران قيمت، دامنه يك عامل نيست.  قيمت دامنه براي هر دو نوع مشابه است. تفاوت اصلي در بسته هاي ميزباني وب است .

اگر قصد داريد يك وب سايت ارزان قيمت داشته باشيد و بودجه شما محدود و كم است، به  دنبال  كمترين بسته ها براي اين گزينه برويد.

براي وب سايت ارزان و گران قيمت ، شركت هاي ميزباني مختلفي در ارائه انواع مختلفي از بسته ها وجود دارد. اين موارد را بايد در نظر گرفت كه هزينه كمتر ايجاب مي كند كه به سمت بسته هاي ميزباني وب كم هزينه تر برويد. در حالي كه وب سايت هاي گران قيمت امكانات فضايي ديجيتالي نامحدود دارند. علاوه بر اين، پهناي باند ماهيانه نيز براي وب سايت هاي ارزان قيمت محدود مي شود. لذا ترافيك كمتري مي تواند به اين سايت ها دسترسي داشته باشند. از سوي ديگر، پهناي باند ماهانه براي وب سايت هاي گران قيمت نامحدود مي شود و محدوديت دسترسي ترافيكي وجود ندارد.

تفاوت بين وب سايت ارزان قيمت و وب سايت گران قيمت

تفاوت بين وب سايت ارزان قيمت و وب سايت گران قيمت

انتظارات و تعامل كاربر

امروزه مردم و افراد جوياي كسب و كار مي خواهند، انواع مختلفي از گزينه ها و سفارشي سازي ها و توانايي ديگر موجود براي مديريت محتواي خود را در وب سايت خود داشته باشند.  آنها عملكرد بسيار تعاملي و به همراه نسخه تلفن همراه را مي طلبند. صاحبان سايت همچنين برخي از الزامات پيچيده ديگري را به استثناي موارد فوق تقاضا مي كنند تا وب سايتشان بتواند ترافيك بيشتري كسب كند و مردم بتوانند به راحتي با وبسايت آن ها و با چشم اندازهاي تعاملي آن ها ارتباط برقرار كنند. همه اينها، تنها در وب سايت هاي گران قيمت ظاهر مي شوند، اما در وب سايت هاي ارزان قيمت، همه اينها فقط به عنوان يك خيال براي صاحبان وب سايت ها تصور مي شوند.

بنابراين، تنها وب سايت هاي گران قيمت مي توانند معيارهايي را كه صاحبان وب سايت ها مي خواهند، برآورده كنند، در حالي كه وب سايت هاي ارزان قيمت نمي توانند در آن سطح برسند.  اين يكي از تفاوت هاي عمده بين يك وب سايت با قيمت ارزان و وب سايت با قيمت گران است.

ادعاي طراحي

عناصر طراحي كه زيبايي شناختي سايت شما را تشكيل مي دهند، تصادفي نيستند. زمان صرف شده براي پيدا كردن آنها، ايجاد و آزمايش براي رسيدن به بافت كامل، سايه ها، پالت ها، شكوفايي ها و رفع اشكال هاي طراحي در طراحي تأثيرگذارند. اين كار طراح است، براي در نظر گرفتن اين جزئيات مانند نام تجاري، تم ها، مفاهيم، ​​جريان طراحي، رابط كاربر، دستكاري تصوير، انتخاب نوع نوشتار و غيره.

طراحي تركيبي از عناصر است كه چهره زيبايي شناختي براي يك چيز خاص را شامل مي شود.  طراحي وب سايت چيز خاصي از بدنه اصلي است كه الگو نام دارد. صاحبان سايت هميشه مي خواهند يك نگاه جذاب از وب سايت هاي خود داشته باشند.  مانند بافت كامل، سايه ها، پالت ها، شكوفايي ها و ساير روش هاي مرتبط با طراحي از طريق آن وب سايت مي تواند به راحتي با بازديد كننده خود به طور موثر ارتباط برقرار كند.  براي رسيدن به اين كمال، وب سايت گران قيمت تنها مي تواند در اين معيارها باقي بماند در حالي كه طراحي ارزان قيمت معمولا با يك لوگو ساده، سبك فونت ساده، بدون بافت و بدون سايه است.  از آنجا كه وقتي تمام موارد فوق اتفاق مي افتد، هزينه ها مشخص مي شوند، مي توان گفت كه اينها چيز هايي هستند كه ديده نمي شوند و پشت پرده هستند ولي در قيمت گذاري تأثير فراوان دارند.

برخي از عناصر اصلي براي وب سايت هاي گران قيمت وجود دارد در حالي كه وب سايت هاي ارزان قيمت، بسياري از اين عناصر را ندارند كه عبارتند از :

 1. مفاهيم اوليه:  مفاهيم اوليه نشان دهنده كل تحقيق در مورد صنعت شما است. اين هر گوشه اي از صنعت شما را نشان مي دهد. بنابراين، با اين تحقيق، وب سايت شما به راحتي مي تواند تمام مدل كسب و كار خود را تقريبا در مقابل مشتريان يا بازديد كنندگان خود بيان كند.
 2. اصلاحات:  عناصر بعدي يك وب سايت قيمت گران قيمت ماژول تجديدنظر هستند. اين مي تواند تمام وب سايت شما را مانند بازخورد از مشتريان منحصر به فرد، تجديد نظر كند و به عمق وبسايت بيفزايد.
 3. اندازه صفحه نمايش چندگانه : يكي ديگر از ويژگي هاي وب سايت گران قيمت، پشتيباني از اندازه هاي مختلف صفحه نمايش است. از آنجا كه تمام وب سايت هاي گران قيمت به دنبال پاسخگويي توسعه دهندگان دستگاه هاي تلفن همراه براي افزايش ترافيك هستند در وبسايت اين قابليت بايد وجود داشته باشد كه از چندين دستگاه پشتيباني كند. كه اين تنها در سايت هاي گران قيمت اتفاق مي افتد. بعضي وقتها در وب سايت هاي ارزان نيز اين قابليت وجود دارد. اما نادر است.
 4. پوسته صفحه:  هر وب سايتي نياز به يك صفحه اصلي دارد.  در واقع اين صفحه يك سالن شركت است. بنابراين، صاحبان وب سايت هميشه به دنبال يك تم عمومي از قفسه ها هستند كه صفحه ها شبيه به هم نباشند. اگر هر صفحه در چشم اندازها متفاوت باشد، هزينه توسعه وب سايت بالا مي رود. وب سايت ارزان قيمت مي تواند اين مورد را نداشته باشد.

 

محتوا و بهينه سازي

ترافيك بيشتر وب سايت، به محتواي آن بستگي دارد. سايت گران قيمت شامل محتواي غني است كه به راحتي كاربران را جذب مي كند و ميزان ترافيك را افزايش مي دهد.  وب سايت هاي ارزان قيمت فاقد محتواي غني هستند، زيرا محدوديت هاي زيادي براي افزودن محتويات در وب سايت هاي ارزان قيمت وجود دارد.يكي از مهم ترين اين محدوديت ها ميزباني وب است كه قبلا در اين مورد توضيح داديم.

علاوه بر محتويات غني، صاحبان وب سايت ها بايد سريعا وب سايت خود را بارگذاري كنند و وب سايت خود را در نتيجه موتور جستجو نشان دهند.  بنابراين، اجراي بهينه سازي در موتورهاي جستجو (SEO) و ساير ابزارهاي كاربردي باعث مي شود وب سايت ها زمان بارگيري كمتري را داشته باشند. اما در اين مورد، وب سايت هاي ارزان قيمت، داراي زمان بارگيري آهسته هستند.

امنيت براي وب سايت ارزان و گران قيمت

وب سايت گران قيمت امن تر از وب سايت ارزان قيمت است. يك وب سايت ارزان به راحتي مي تواند توسط يك هكر هك شود يا توسط نرم افزارهاي مخرب و ويروس ها آلوده شود.

چرا كه بسياري از بسته هاي طراحي وب سايت گران قيمت داراي يك سيستم SSL هستند (Secure Sockets Layer)  كه يك تكنولوژي امنيتي استاندارد براي ايجاد يك لينك رمز دار شده بين يك سرور و يك مشتري است.

با كمك SSL، اطلاعات حساس مانند شماره كارت اعتباري، شماره امنيت اجتماعي و ساير پروسه هاي مجوز مي تواند به صورت امن انتقال يابد.  علاوه بر اين نوع داده ها، داده هاي نرمال ديگر نيز بين مرورگرها و سرويس گيرندگان، سرويس گيرنده در متن ساده ارسال مي شوند بدون اينكه باعث آسيب پذيري و يا استراق سمع  شود.  TrustE، Entrust و GeoTrust گزينه هاي خوبي براي كشف در جهت محافظت از سرقت هويت هستند.

تفاوت بين وب سايت ارزان قيمت و وب سايت گران قيمت

تفاوت بين وب سايت ارزان قيمت و وب سايت گران قيمت

يكپارچه سازي در طراحي وب سايت ارزان و گران قيمت

در يك وب سايت با قيمت گران، صاحبان مي توانند از سيستم يكپارچه سازي وب سايت استفاده كنند. با استفاده از اين قابليت، آنها مي توانند به راحتي يكديگر را در يك پلت فرم تعامل و اتصال ديگر برنامه هاي وب داشته باشند. اين قابليت، بيشتر براي كساني كه از يك وب سايت براي كسب و كار و تجارت الكترونيك استفاده مي كند، مفيد است. از طريق اين نوع ادغام، صاحبان مي توانند به راحتي از طريق اينترنت مشتري جذب كنند.

ادغام رسانه هاي اجتماعي

اين سيستم يكپارچه يكي از محبوب ترين ويژگي هاي وب سايت در وضعيت فعلي است. هر دو وب سايت هاي ارزان قيمت و وب سايت هاي گران قيمت اين امكانات را دارند. اما يك طراحي وب سايت گران قيمت ، بسيار بيشتر از يكپارچگي سيستم برخوردار است. مثلا، روش كارآمدتري كه توسط كدگذاري در وب سايت هاي گران قيمت به سرعت عمل مي افزايد.

نشان دادن ويژگي ها و توانايي ها

ويژگي هاي هيجان انگيز در وب سايت هاي گران قيمت وجود دارد. براي نمونه شما توسط اين وب سايت ها مي توانيد قابليت هاي تخصصي خودتان را در معرض ديد مشتري قرار دهيد و تعامل بيشتري با مشتري داشته باشيد و بازار يابي و كسب و كار تان رونق بيشتري مي گيرد.

نتيجه گيري

از بحث فوق، نتيجه مي شود كه وب سايت گران قيمت بسيار بهتر از وب سايت هاي ارزان قيمت است. اما وب سايت هاي گران قيمت هزينه بيشتري مي برد. در حالي كه وب سايت ارزان قيمت در ظاهر، صرفه جويي در هزينه است. اما براي استفاده بهتر از سايت و گرفتن نتيجه بهتر، انتخاب بايد تغيير كند و متناسب با هدف اين انتخاب صورت گيرد. براي مثال، اگر قصد داريد يك وب سايت شخصي  كه فقط اطلاعات شركت در آن قرار بگيرد، ايجاد كنيد، بايد سراغ وبسايت هاي ارزان قيمت برويد. زيرا در اين مورد فضاي ديسك نامحدود و ساير امكانات كاملا بي فايده و هدر دادن پول است.

اما اگر مي خواهيد يك تجارت الكترونيك و يا شبكه اجتماعي ايجاد كنيد و سپس آن را گره بزنيد. از آنجا كه، در اينجا شما بايد در مورد حفظ حريم خصوصي و امنيت براي شما و اطلاعات مشتريان خود مورد توجه قرار دهيد، بايد به سمت بسايت هاي گران قيمت برويد. بنابراين، هر دو وب سايت ارزان قيمت و گران قيمت از نظر كاربران و اهداف صاحبان سودمند است.

ترجمه از webtady.com

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۱۹:۰۸

شايد يكي از چشم انداز هاي هيجان انگيز براي افزايش وسعت كسب و كار، طراحي وب سايت باشد كه مي توانيد به سادگي به آن دسترسي پيدا كنيد. بر خلاف بسياري از حرفه ها كه ماه ها يا حتي سال ها تمرين نياز دارند، براي توسعه وب شما مي توانيد همين  امروز به راحتي شروع كنيد اگر احساس نياز به يادگيري و كشف آن را داريد. نه مدت زمان زيادي مي برد و نه به هزينه زيادي نياز دارد.

۸ دوره رايگان طراحي وب سايت براي مبتدي ها

بهترين مكان براي شروع، دوره هاي رايگان و آنلاين توسعه وب است كه همه چيز را از ابتدايي ترين برنامه هاي برنامه نويسي تا بهترين شيوه هاي توسعه پوشش مي دهند. در زير نگاهي به اين دوره هاي توسعه وب مي اندازيم و پيشنهاداتي را هم در رابطه با لينك ها و ابزار هاي مفيد، به شما مي دهيم.

۱ – Codecademy

Codecademy  مجموعه اي از آموزش ها را براي مبتديان فراهم مي كند كه يادگيري اصول برنامه نويسي طراحي وب سايت را شامل مي شود.  اينجا محيطي است كه در آن مي توانيد ساختارهاي پايه اي كد هاي جديد مانند HTML و CSS را ياد بگيريد، قبل از اينكه به زبان هاي پشتي مانند Ruby on Rails و Python برويد.

براي برنامه نويسي سنگين، آموزش زبان Ruby را دنبال كنيد و سپس راهنماي يادگيري روبي در ريل براي ايجاد يك وب سايت اساسي و كاربردي را امتحان كنيد.

۲ – آكادمي خان

يك سايت آموزشي بسيار مفيد كه تمام جنبه ها را پوشش مي دهد و بخش برنامه نويسي كامپيوتر، تنها كار آكادمي خان نمي باشد.  به طور كلي در آكادمي خان كارشناسان راهنمايي هاي صوتي و تصويري را در مورد مسائل مختلف، در اختيار شما قرار داده اند. حتي به شما يك تمرين هم مي دهند تا خودتان روي آن كار كنيد. به نام SQL  كه در آن شما با چالش هايي رو به رو مي شويد و سوالات بيشتر براي تان به وجود مي آيد كه به همگي آن ها پاسخ داده مي شود. اينجا بهترين مكان براي يادگيري اصول طراحي و انيميشن سازي با استفاده از جاوا اسكريپت است و طرفداران زيادي هم دارد.

8 دوره برتر توسعه وب براي مبتدي ها

۸ دوره برتر طراحي وب سايت براي مبتدي ها

۳ – MIT OpenCourseware

MIT OpenCourseware ، يكي از بهترين مدارس فني در ايالات متحده است كه دوره هاي آموزشي آنلاين بسيار زيادي دارد. ازجمله صد ها دوره مربوط به برنامه نويسي، توسعه وب، رياضيات، و مهندسي كامپيوتر. علوم كامپيوتر و برنامه نويسي، مقدم  يادگيري توسعه وب است كه تمام منابع و مواد درسي براي يادگيري اين دو مورد در اينجا موجود است.

۴ – Coursera 

Coursera  مانند MIT OpenCourseware  سرويس ارائه مي دهد. بسياري از دوره هاي آنلاين، از دانشگاه هاي مختلف در سراسر جهان كه به صورت رايگان مي توان دريافت كرد .  هر دوره در جدول زماني متفاوتي است، اما دوره هاي متعددي را براي برنامه نويسي، توسعه، و علوم رايانه اي دارد.

در اينجا راهنمايي هاي فوق العاده براي برنامه نويسي را مي توانيد از اساتيد دانشگاه هاي مختلف از جمله ميشيگان پيدا كنيد. البته زبان مورد استفاده آن تنها زبان   Pythonاست اما در سال هاي آتي با ديگر زبان هاي رايج دنيا مي توان آن ها را ملاحظه كنيد.

۵ –  شبكه توسعه دهنده موزيلا

موزيلا ، تيم محبوب مرورگر فايرفاكس است كه يك منبع باور نكردني براي توسعه دهندگان وب است. يادگيري تمام مهارت ها از طريق دوره هاي آموزشي شبكه توسعه دهندگان موزيلا، آسان شده است. اين منابع و آموزش ها، بهترين روش يادگيري هستند. به دليل اين كه مهارت ها را توسط نمونه ها و مثال هاي عيني آموزش مي دهند.

شروع به كار با اين وب سايت  ، يك منبع عالي براي مبتديان است تا بتوانند در مورد نحوه عملكرد وب سايت ها ياد بگيرند و سپس راهنمايي هاي لازم را براي كار با تكنولوژي هاي جديد مانند  HTML ، CSS و JavaScript كسب كنند .

۶ – HTML5 Rocks

سايت HTML5 Rocks – كه توسط Google ايجاد شده است – مجموعه اي گسترده از مقالات و آموزش هاي مربوط به انواع موضوعات توسعه وب را فراهم كرده است كه مخاطبان مورد نظر مي توانند با مراجعه به آن ها، از يك مبتدي به توسعه دهندگان پيشرفته تبديل شوند.

۷ – A List Apart

يكي از حرفه اي ترين و به روز ترين مجلات آنلاين كه به طور مستقيم با توسعه دهندگان وب و طراحان، در ارتباط است،A List Apart  مي باشد كه شامل بسياري از مقالات استثنايي است كه همه چيز از جمله برنامه نويسي و تكنيك ها تا طراحي و تجربه كاربر را در بر دارد . اگر مي خواهيد از تجربه و مشاوره ساير متخصصان در اين زمينه بهره مند شويد، مرور كردن اين مقالات ، يك منبع عالي است. علاوه بر اين، قابليت دسترسي Reframing  براي وب را نيز براي كاربران فراهم كرده است. با اين مجلات و مقالات، مي توانيد بهترين راهنمايي هاي لازم را براي يك طراحي وب سايت كامل، از ابتداي كار تا انتهاي كار، دريافت نماييد و بتوانيد در طراحي هاي بعدي، بدون نياز به اندكي كمك از ديگران، خودتان دست به كار شود و به توسعه وب بپردازيد.

۸ – كد هاي الگوريتم دو دويي آماده

براي توسعه دهندگان مبتدي، بسيار مهم است كه ابتدا با الگوريتم هاي برنامه نويسي آشنا شوند – تا اينكه به توسعه دهندگان پيشرفته تبديل شوند.

8 دوره برتر توسعه وب براي مبتدي ها

۸ دوره برتر طراحي وب براي مبتدي ها

Coding Dojo ، يك پلت فرم آموزش الگوريتم رايگان ايجاد كرده است كه ساختن عناصر برنامه نويسي و پايه هاي رمزگذاري را آموزش مي دهد تا قبل از هر چيز، به يادگيري نحوه كد گذاري بپردازيد!  الگوريتم آموزش پلت فرم شما را از طريق يك سري از مشكلات كه در مسير نمونه به وجود مي آيد آشنا مي كند و بلافاصله يك ويدئو آموزشي براي حل آن مشكل مي گذارد و مربيان مختلف در اين ويدئو هاي متنوع شما را راهنمايي مي كنند.

 

قبل از هر طراحي وب سايت و قبل از توسعه وب شما بايد تمام اطلاعات و راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد و سپس شروع به كار كنيد. لذا قبل از اينكه شروع به توسعه وب نماييد، تحقيقات خود را انجام دهيد و آموزش ها و ياد گيري هاي لازم را ببينيد. تا بتوانيد از يك توسعه دهنده مبتدي، به توسعه دهنده پيشرفته تبديل شويد.

ترجمه از codingdojo

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۱۸:۲۰

در حقيقت وب سايت ها كاملا انتزاعي هستند و تنها در فكر ما وجود دارند. هنگامي كه ما يك سايت را شناسايي مي كنيم، آنچه ما واقعا توصيف مي كنيم، مجموعه اي از صفحات مرتبط با يك چيز است كه داراي يك نگاه، احساس و گرافيكي مشترك هستند. چيزي كه سبب يكپارچگي در طراحي سايت مي شود، ويژگي هاي طراحي است كه در صفحات مختلف به اشتراك گذاشته مي شوند.

همانطور كه وب در طول دهه هاي گذشته پيشرفت داشته است، ساختار صفحات وب سايت ها نيز يكپارچه تر شد است. اگر چه تمام صفحات وب سايت به هيچ وجه طرح بندي دقيق و ويژگي هاي شرح داده شده در اينجا را ندارند، اما اجزاي اساسي را در مكان هايي كه براي كاربران سايت ها آشنا هم هستند، قرار داده ايم.

طراحي سايت 

بخش هدر صفحه سايت

هدر صفحه مانند نسخه هاي مينياتوري صفحه اصلي است كه در بالاي هر صفحه قرار مي گيرند و كار هايي را كه صفحه هاي وب انجام مي دهند، انجام مي دهد، اما در فضاي محدود. هدر در واقع هويت سايت و ناوبري آن را همراه با ابزار جستجو و شايد ابزارهاي ديگر ارائه مي دهد. محل دقيق و ترتيب قرار گرفتن اجزاي ساثيت ها متفاوت است، اما با الگوي كلي طراحي سايت حرفه اي بايد سازگار باشد.

هدرها بخش قابل ملاحظه اي از هويت سايت هستند. آنچه واقعي به نظر مي آيد واقعي است. در حقيقت مجموعه اي از صفحات كه هدر ها را هم شامل مي شوند، به عنوان "سايت" درك خواهند شد. براي طراحي اين صفحات سايت ها از تكنولوژي هاي مختلفي مانند: (php / perl، jsp، .net، نرم افزار وبلاگ، وب برنامه هاي كاربردي، سيستم هاي مديريت محتوا و غيره) استفاده شده است.

لينك صفحه اصلي وب سايت

قرار دادن لوگو سايت در گوشه سمت راست بالاي صفحه و لينك دادن آرم آن به صفحه اصلي سايت به طور گسترده اي استفاده مي شود و شما بايد آن را اتخاذ كنيد. اگر در هدر خود از لوگو يا گرافيك استفاده نكنيد، حداقل يك پيوند «خانه» در نزديكي گوشه سمت راست بالاي صفحه قرار دهيد كه 99 درصد از كاربران آن را پيدا خواهند كرد.

ناوبري سراسري سايت

هدر سايت جايي است كه اغلب لينك هاي بخش ناوبري به طور مكرر در آن قرار مي گيرد. ترتيب چينش ايده آل اين است كه از يك ليست آبشاري كه با اچ تي ام ال و CSS ساخته شده است، استفاده كنيد.

ناوبري سراسري 

اين كار قابليت هاي زير را به سايت شما مي دهد: 

 • قابليت استفاده: در دسترس بودن لينك هاي سراسري كه كاربران بيشتر انتظار دارند آنها را ببينند.
 • منطق معنايي: لينك هاي سراسري بايد در يك ليست جمع آوري شوند.
 • قابليت دسترسي: قالب ليست پيوند هاي سايت شما در همان جايي قرار مي گيرد كه بايد باشد.
 • قابليت جستجو: مجموعه اي از كلمات كليدي در ناوبري اصلي سايت شما قرار مي گيرند و اين براي بهينه سازي سايت در موتورهاي جستجو عالي است.

تب ها از ديگر اجزايي هستند كه در سايت ها به طور گسترده اي استفاده مي شوند. بهترين راه براي پياده سازي تب ها استفاده از يك ليست HTML معمولي و CSS است تا گرافيك هر تب را ايجاد نمايد. شما بايستي  اطمينان حاصل كنيد كه جزئيات گرافيكي درست است. تب ها همچنين مي توانند براي پياده سازي يك طرح ناوبري دو لايه استفاده شوند كه در آن يك ليست پيوسته افقي در پيوندهاي زير برگه انتخاب شده ظاهر مي شود.

Breadcrumb در ناوبري سايت

ناوبري سايت 

استفاده از Breadcrumb هم سبب از بين رفتن سردرگمي كاربران مي شود و هم به موتور هاي جستجو براي بهينه سازي بهتر وب سايت شما كمك مي كند. استفاده از Breadcrumb در سايت هاي بزرگ تر و با محتوا هاي بيشتر واجب تر است. زيرا سبب بهبود ناوبري و درك بهتر سايت توسط كاربران مي شود. Breadcrumb معمولا در بخش بالايي محتوا سايت قرار مي گيرد.

بخش جستجو در سايت

جستجو سايت 

امروزه اغلب وب سايت ها امكان جستجو محلي را ارائه مي دهند. بالا و سمت چپ صفحه يك مكان عالي براي قرار دادن نوار جستجو است. اگر وب سايت شما نياز به مكان هاي ديگري براي جستجو دارد مي توانيد آن را در يكي از ستون هاي سمت راست يا چپ سايت خود جاي دهيد.

بخش سبد خريد سايت

سبد خريد 

مدت ها پيش شركت آمازون سبد خريد سايت خود را در بخش بالا و سمت راست قرار داد و تمام سايت هاي ديگر نيز از آن پيروي كردند. در وب سايت هاي فارسي زبان نيز شما مي توانيد سبد خريد را در بالاي هدر و سمت چپ قرار دهيد.

سايت هاي تبليغاتي اغلب يك منطقه بزرگ را در بالاي ساير اجزاي هدر براي بنر هاي تبليغاتي خود نگه مي دارند مي كنند و تحقيقات نشان مي دهد كه كاربران معمولا انتظار دارند كه بنر هاي تبليغاتي را در اين منطقه مشاهده كنند.

ستون هاي بررسي

تقسيم كردن صفحه به بخش هاي مختلف، يكي از ويژگي هاي اساسي طراحي گرافيك مدرن است. در اوايل تاريخ وب، طراحان از ستون هاي باريك در كنار صفحه استفاده كردند تا پيوندهاي ناوبري و ديگر عناصر صفحه را سازماندهي كنند. همانطور كه اين مدل ستون ها به مدت يك قرن يا بيشتر در نشريات چاپ استفاده مي شدند. 

ستون سايت 

ستون هاي بررسي همچنين به عنوان مكاني براي قرار گرفتن ابزار جستجو سايت، آدرس پستي و اطلاعات تماس، و ساير عناصر صفحه هستند. تحقيقات نشان مي دهد كه ستون سمت چپ زير لينك هاي ناوبري محلي دومين مكاني است كه اكثر كاربران جستجو مي كنند.

ناحيه قرار گرفتن محتوا سايت

محتوا وب سايت ها اغلب چند منظوره است و از يك سري قوائد كلي پيروي مي كند. اما استفاده از روش هاي زير سبب كاربر پسند تر شدن وب سايت شما مي شوند:

عنوان صفحه بايد در بالاي سايت قابل مشاهده باشد و آن را پنهان نكنيد. براي انواع بخش هاي سايت از عنوان

در بالاي صفحه استفاده كنيد تا كاربران بتوانند از آنچه كه صفحه در مورد آن است، اطلاع داشته باشند.

ناوبري Breadcrumb معمولا در بالاي محتوا قرار دارد. سعي كنيد از يك فضاي كوچك براي ايجاد گروه هاي مختلف از لينك ها استفاده نماييد.

انتشار تاريخ به روز رساني يا توليد محتوا براي ارزيابي بهتر سايت توسط كاربران بسيار مفيد است. در سايت هاي خبري و مجلات، تاريخ انتشار بايد در بالاي صفحه ظاهر شود و در سايت هاي ديگر در پايين محدوده محتوا نمايش داده شود.

طراحي وب سايت 

بخش فوتر سايت

فوتر سايت اغلب شامل توضيحات و مسائل حقوقي سايت است. اما به هر حال اين عناصر بايد در صفحه قرار داشته باشند. معمولا فوتر شامل عناصر زير است:

 • نويسنده سايت، يا در شركت هاي بزرگ تر گروه پشتيباني
 • جمله اي درباره كپي رايت
 • جزئيات تماس و ايميل شركت
 • لينك به سايت هاي مرتبط و شركت هاي بزرگ تر
 • افزودن لينك هاي ناوبري براي صفحات طولاني تر

نظر شما درباره اين بخش ها در طراحي سايت چيست؟ 

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۳:۵۴

امروزه سايت هاي مختلفي در جهان در حال پيشرفت هستند و هر كدام هم رقباي خاص خود را دارند. اما به راستي مهم ترين عامل در طراحي فروشگاه اينترنتي چيست؟ 

افرادي هستند كه قصد دارند كسب و كار خود را گسترش دهند و به نوعي مرز ها و فواصل جغرافيايي را حذف كنند. طراحي وب سايت هاي فروشگاه اينترنتي مي تواند كمك بسيار زيادي به اين افراد كند. فرض كنيد شما قصد خريد محصولي را داريد، شما مي توانيد با جستجو در اينترنت بسياري از وب سايت هايي را يافت كنيد كه اين محصول را با تمامي ويژگي ها نشان مي دهند و شما مي توانيد به صورت آنلاين اين محصول را سفارش دهيد. 

فروشگاه هاي اينترنتي بسياري در ايران و جهان مشغول فعاليت هستند كه البته هر كدام به روش خاصي عمل مي كنند و به موفقيت هاي بسياري دست يافته اند اما فروشگاه هاي اينترنتي بسياري هم بوده اند كه با رعايت نكردن اصول و قواعد درست شكست خوذده اند.

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۵:۱۴

امروزه شركت هاي زيادي هستند كه در زمينه طراحي وب سايت فعاليت دارند و اغلب هم مدعي طراحي سايت هاي حرفه اي هستند، اما واقعا چه عواملي نشان دهنده حرفه اي بودن يك وب سايت هستند؟ رعايت چه نكاتي سبب مي شود كه يك سايت حرفه اي قلمداد شود؟ در ادامه مطلب به اين مباحث مي پردازيم:

گرافيك ظاهري سايت

گرافيك سايت 

نخستين چيزي كه مشتري پس از ورود به وب سايت شما با آن مواجه خواهد شد، گرافيك ظاهري سايت شما است. اگر وب سايت شما داراي ظاهري نامناسب و رابط كاربري ضعيفي باشد سبب گيج شدن و خستگي بازديد كنندگان خواهد شد و اغلب آن ها ترجيح مي دهند به سرعت سايت شما را ترك كنند. پس استفاده از متخصصان در زمينه UI و UX وب سايت از جمله مهم ترين عواملي است كه بايد به آن توجه داشت.

امنيت سايت

امنيت 

امروزه بزرگ ترين شركت هاي دنيا هم با وجود هزينه هاي زيادي كه در بخش امنيت شبكه ها و وب سايت هاي خود دارند، از خطر حملات اينترنتي در امان نيستند. در نتيجه حتما هنگام طراحي سايت خود به نكات امنيتي توجه داشته باشيد، در غير اين صورت وب سايت شما به راحتي توسط هكر ها قابل نفوذ خواهد بود. توصيه مي شود در اين زمينه با افراد متخصص در زمينه امنيت شبكه مشاوره داشته باشيد.

بررسي ويژگي هاي طراحي سايت حرفه اي

 • يك سايت حرفه اي هدف مشخصي دارد و برنامه ريزي هاي لازم براي آن انجام شده است.
 • داشتن طرح و برنامه براي بازاريابي محصولات سايت 
 • قرار دادن اطلاعات حياتي در بخش بالايي سايت
 • لينك سازي مناسب و رعايت اصول سئو
 • ارتباط مناسب سايت با شبكه هاي اجتماعي مانند فيسبوك، توئيتر و...
 • عدم استفاده از فايل هاي آزار دهنده مانند فلش
 • استفاده از يك سرويس ميزباني معتبر و با كمترين درصد قطعي سرور

طراحي سايت واكنش گرا

واكنش گرا اغلب مردم ترجيح مي دهند بسياري از كار هاي اينترنتي خود را از طريق تلفن هاي همراه خود انجام دهند. طراحي سايت شما بايد به گونه اي باشد كه توسط تلفن هاي همراه و تبلت ها نيز به راحتي قابل مشاهده باشد و كاربران به راحتي بتوانند با استفاده از تلفن هاي همراه خود از آن استفاده كنند. توجه نداشتن به مبحث طراحي سايت واكنش گرا مهم ترين عاملي است كه سبب كاهش بازديد كنندگان وب سايت شما خواهد شد. آمار هاي جهاني نشان مي دهند كه روز به روز بر شمار افرادي كه وب سايت ها را از طريق تلفن هاي همراه مشاهده مي كنند افزوده مي شود. امروزه اغلب وب سايت هاي برتر دنيا بر مبناي واكنش گرا بودن ساخته مي شوند و طراحي سايت بدون توجه داشتن به اين مورد به معناي حذف كردن بخش عظيمي از بازديد گنندگان سايت شما خواهد بود.

 

سئو و بهينه سازي سايت

سئو 

سئو و بهينه سازي سايت نيز از جمله مواردي است كه از زمان شروع طراحي سايت بايد مد نظر قرار گيرند و پس از طراحي سايت نيز كار اصلي آغاز مي شود و وب سايت شما وارد رقابت با ساير وب سايت هاي مشابه براي دريافت رتبه اي بهتر از موتور هاي جستجو مي شود. استفاده از محتوا هاي جذاب و كاربردي، فعاليت در شبكه هاي اجتماعي، به اشتراك گذاري لينك سايت و بسياري از موارد ديگر هستند كه پس از طراحي سايت و در مبحث سئو و بهينه سازي به آن ها توجه مي شود. با توجه به آپديت الگوريتم هاي گوگل استفاده از روش هاي نادرست و قديمي سئو سايت از جمله عواملي است كه سبب نابودي و جريمه سايت ها مي شوند.

هزينه طراحي سايت حرفه اي

وقتي از طراحي سايت حرفه اي حرف مي زنيم منظور اين است كه شما شركتي را پيدا كنيد كه سبب تلف شدن وقت و هزينه هاي شما نشود. بسياري از شركت هاي تقلبي وجود دارند كه با استفاده از قالب هاي آماده و بدون كيفيت و هاست هاي رايگان و بي فايده و عدم توجه به سئو و بهينه سازي وب سايت شما كار مي كنند. بسياري از اين شركت ها يا پاسخگو شما نيستند يا اين كه از ارائه خدمات پشتيباني امتناع مي كنند. 

قيمت و هزينه طراحي سايت حرفه اي به موارد زيادي از جمله كدنويسي صحيح، هاست مناسب، قالب اختصاصي، سئو و بهينه سازي، پشتيباني سايت و بسياري از موارد ديگر بستگي دارد.

شركت نوپرداز مفتخر است با استفاده از كادري با تجربه و حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت و اپليكيشن هاي موبايل شما را در اين امر ياري نمايد. شما مي توانيد براي ثبت درخواست طراحي سايت يا هر گونه سوال و مشاوره رايگان در اين مورد از طريق لينك تماس با ما اقدام نماييد.

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۴:۴۸

امروزه شاهده افزايش روز افزون استفاده از تلفن هاي همراه هوشمند و مخصوصا سيستم عامل اندرويد هستيم. تلفن هاي هوشمند بيشترين سطح استفاده كننده را به خود اختصاص داده اند و نقش بالقوه اي را در زندگي ما ايفا مي كنند و بسياري از كارها با تلفن همراه قابل انجام است. شركت نوپرداز در راستاي هوشمند سازي و ارائه خدمات تلفن همراه اقدام به طراحي اپليكيشن موبايل داراي سيستم عامل اندرويد و ios مي كند. صاحبان كسب و كار هاي مختلف بايد توجه داشته باشند كه طراحي اپليكيشن موبايل يكي از با اهميت ترين گام ها براي افزايش وسعت كار و بازديد كنندگان آن ها است.

پس بايستي در اين زمينه با يك شركت طراحي اپليكيشن موبايل حرفه اي در ارتباط باشند و مشاوره هاي لازم را نيز دريافت نمايند. يكي ديگر از زمينه هاي مهمي كه طراحي اپليكيشن موبايل در آن ضرورت دارد، استارت آپ ها و ايده هاي جديدي است كه قصد رشد و توسعه را دارند. امروزه شاهد اين هستيم كه بسياري از استارت آپ ها با استفاده از اپليكيشن هاي موبايلي به موقعيت مناسبي دست يافته اند و موفقيت هاي بزرگي داشته اند. به همين جهت شركت طراحي سايت و اپليكيشن موبايل نوپرداز آماده ارائه خدمات پيشرفته مطابق با جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا به استارت آپ ها مي باشد.

درست است كه امروزه شبكه هاي اجتماعي مختلفي براي استفاده مردم شروع به فعاليت كرده اند اما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين شبكه ها محل مطمئني براي خريد و فروش محصولات، مخصوصا محصولات ديجيتالي نخواهند بود. امروزه شاهد وقوع بسياري از كلاهبرداري ها در اين شبكه ها هستيم كه اين موضوع اهميت طراحي اپليكيشن موبايل براي صاحبان كسب و كار را مشخص مي كند. پس استفاده از يك اپليكيشن و فروشگاه اينترنتي مي تواند سبب اعتبار بخشيدن به كسب و كار شما نيز بشود. براي تعيين استراتژي درست در اين زمينه مي توانيد با متخصصان بخش پشتيباني نوپرداز در تماس باشيد.

بهره گيري از متد هاي روز دنيا و وب اپليكيشن ها اين امكان را در اختيار متخصصان قرار داده است تا اپليكيشن هاي مورد نياز كاربران را بصورت هيبريدي طراحي كرده و در مدت زمان كمتري در اختيار مشتريان قرار دهند. امروزه طراحي اپليكيشن هاي موبايل به صورت وب اپليكيشن گسترش زيادي پيدا كرده و حتي برخي از بزرگ ترين اپليكيشن هاي دنيا نيز با استفاده از همين تكنولوژي طراحي و پياده سازي شده اند. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه طراحي اپليكيشن هاي هيبريدي و قيمت آن ها با پشتيباني شركت تماس حاصل نماييد.

امروزه استفاده از متد هاي روز طراحي اپليكيشن هاي موبايل رمز موفقيت شركت هاي بزرگ طراحي اپليكيشن مي باشد. اين كه اپليكيشن شما با كدام تكنولوژي طراحي شود اهميت زيادي دارد و قبل از بستن قرارداد حتما بايد درباره اين موارد و جزئيات آن از مشاوران شركت اطلاعات لازم را به دست آورديد.  اما سوالي كه اين جا مطرح مي شود اين است كه چه نكات مهمي در طراحي اپليكيشن هاي موبايلوجود دارند؟ مزيت هاي طراحي اپليكيشن هاي موبايل چيست و چه شركت هايي در اين زمينه فعاليت دارند؟

نكات مهم طراحي اپليكيشن موبايل

رابط كاربري مناسب و طراحي دقيق از جمله نكات مهمي است كه بايد در طراحي اپليكيشن هاي موبايل در نظر گرفته شوند. طراحي اپليكيشن موبايل شما بايد در عين سادگي بهترين امكانات را در اختيار كاربران قرار دهد و همچنين براي ارائه خدمات وقت آن ها را تلف نكند. كارآمدي اپليكيشن براي كاربران شما مهم ترين عاملي است كه سبب استفاده آن ها از آن خواهد شد. قطعا كسي از اپليكيشني ناكارآمد و بي فايده استفاده نخواهد كرد. بهتر است براي درك بهتر اين موضوع برترين اپليكيشن هاي ايراني و خارجي را بررسي كنيد.

سرعت اپليكيشن و كارآمدي آن چيزي است كه براي مشتريان از اهميت بالايي برخوردار است كه بايد به اين موارد نيز در طراحي اپليكيشن موبايل مورد نظر خود توجه ويژه اي داشته باشيد. ما در تلاش هستيم تا برنامه نويسي حرفه اي اپليكيشن را با كمترين ميزان باگ و مشكلات در همان نسخه ابتدائي به مشتريان گرامي ارائه نماييم. شركت طراحي اپليكيشن موبايل نوپرداز با بهره بردن از كادري حرفه اي اقدام به طراحي اپليكيشن هاي كاملا حرفه اي و با كدنويسي اختصاصي براي مشتريان محترم شركت مي نمايد.

ويژگي هاي اپليكيشن موبايل حرفه اي

 • استفاده از رابط كاربري حرفه اي
 • حجم متناسب با برنامه 
 • امكانات حرفه اي تر از اپليكيشن هاي رقيب
 • استفاده از يك لوگو مناسب
 • استفاده درست از منابع موبايل و كاهش افزونگي داده ها
 • استفاده از امكانات فروشگاهي در صورت نياز

طراحي اپليكيشن موبايل براي شركت ها

شركت هاي خصوصي براي ارتباط بهتر با مشتريان خود اقدام به طراحي و ساخت اپليكيشن موبايل كرده اند تا كاربران از طريق اپليكيشن دسترسي كامل و جامعي به اطلاعات شركت دارند. برخي شركت ها براي فروش محصولات و بازاريابي سريع اقدام به طراحي اپليكيشن موبايل نموده و سفارشات خود را به راحتي از طريق موبايل دريافت مي كنند. اين روش علاوه بر افزايش اعتبار شركت سبب راحتي كار مشتريان شده و رضايت آن ها را در پي خواهد داشت. پيشنهاد مي شود اپليكيشن موبايل شركت خود را حداقل براي نسخه هاي اندرويد و IOS طراحي كنيد، زيرا اغلب مردم ايران از اين دو سيستم عامل استفاده مي كنند و طراحي ساير نسخه هاي اپليكيشن را بعدا انجام دهيد.
شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات رايگان در زمينه طراحي اپليكيشن موبايل با متخصصان و مشاوران شركت نوپرداز در ارتباط باشيد. تمام تلاش ما اين است كه بهترين نتيجه براي شما حاصل شود.

يكي از نكات مهمي كه بايد به آن توجه داشتيد به آپديت مرتب اپيلكيشن مي باشد. با توجه به اين كه تكنولوژي طراحي اپليكيشن ها روز به روز در حال پيشرفت مي باشد، اپليكيشن هايي كه به طور مرتب به روز رساني مي شوند با مشكلات كمتري مواجه خواهند بود. اغلب استارت آپ ها و شركت هاي معتبري كه به دنبال طراحي اپليكيشن موبايل حرفه اي هستند بايستي به نمونه كار هاي شركت مد نظر توجه داشته باشند. با تجزيه و تحليل اين نمونه اپليكيشن ها قطعا اطلاعات مناسبي براي تصميم گيري درست به دست شما خواهد رسيد.

در ادامه به بررسي مزيت هايي كه طراحي اپليكيشن هاي موبايل براي كاربران دارند خواهيم پرداخت و دلايل موفقيت آن ها را بررسي خواهيم نمود.

مزيت هاي طراحي اپليكيشن موبايل چيست؟

 • پيشي گرفتن از ساير رقبا با استفاده از يك اپليكيشن كه روي تمامي دستگاه هاي تلفن همراه قابليت دسترسي دارد.
 • كم شدن هزينه هاي مربوط به تبليغات
 • به روز رساني و ارتقاء آنلاين محصولات فروشگاه آنلاين
 • امكان سفارش آنلاين محصولات و ارائه خدمات مختلف به مشتريان
 • در دسترس بودن خدمات شما به صورت دائمي براي مشتريان 
 • انجام تبليغات دائمي و برند سازي محصولات و خدمات 
 • افزايش اعتبار شما و افزايش اطمينان مردم به فروشگاه و كسب و كار شما
 • جلب رضايت مشتريان و كاربران اپليكيشن شما با طراحي اپليكيشني مناسب براي آن ها
 • افزايش مخاطبان و مشتريان كسب و كار شما

خدمات پشتيباني طراحي اپليكيشن موبايل

خدمات پشتيباني طراحي اپليكيشن موبايل شركت نوپرداز به صورتي كاملا حرفه اي بوده و مطابق با بند هاي ذكر شده در قرارداد انجام مي گردد. ارائه با كيفيت ترين خدمات پشتيباني يكي از اصولي است كه در شركت نوپرداز به آن توجه خاصي مي شود. پشتياني به صورت يك سال رايگان بوده و متخصصان برنامه نويسي شركت جهت كسب رضايت مشتريان گرامي در سريع ترين زمان ممكن تغييرات و نياز هاي كاربران را انجام خواهند داد. 

همچنين انتشار اپليكيشن توليد شده در ماركت هاي مختلف به صورت رايگان انجام خواهد شد و مشتريان هزينه اي از اين بابت پرداخت نخواهند كرد. در صورت بروز هر گونه مشكل برنامه نويسي در اپليكيشن منتشر شده تيم برنامه نويسي شركت موظف است در سريع ترين زمان ممكن نسبت به برطرف نمودن نقص فني وارد عمل شود. 

همچنين شما مي توانيد قبل از شروع به طراحي اپليكيشن با متخصصان شركت در اين زمينه صحبت كنيد و راه كار هاي آن ها را براي بازخورد بهتر اپليكيشن مورد نظر دريافت نماييد. در تمام اين مراحل تيم طراحي اپليكيشن موبايل نوپرداز در كنار شما خواهد بود و در مسير دست يابي شما به اهداف مورد نظرتان شما را همراهي خواهد كرد. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات و نياز سنجي اپليكيشن مورد نظر خود با ما تماس حاصل فرماييد.

دلايل موفقيت اپليكيشن هاي موبايل چيست؟

امروزه سرمايه گذاري در زمينه طراحي اپليكيشن موبايل به يكي از بهترين روش هاي سرمايه گذاري در ايران شناخته شده است. البته در بسياري از مواقع به دليل نداشتن اطلاعات درست در زمينه طراحي اپليكيشن هاي موبايل اين سرمايه گذاري به نتيجه مطلوبي ختم نمي گردد. اما سوالاتي وجود دارند كه بايد پاسخ آن ها را يافت. چه عواملي باعث موفقيت يك اپليكيشن موبايلي مي شود؟ آيا در طراحي اپليكيشن نياز به استفاده از روش ها و استراتژي هاي خاصي است؟ آيا مي دانيد برترين اپليكيشن هاي ايراني و خارجي كدام اند؟

در واقع دليل اصلي موفقيت اپليكيشن هاي موبايل، استراتژي به كار رفته در چرخه توليد آن ها مي باشد. استفاده از متخصصان و برنامه نويسان حرفه اي و با سابقه، قيمت گذاري مناسب و به صورت رقابتي، انجام تبليغات درست از جمله مهم ترين فاكتور هايي هستند كه در روند توليد يك اپليكيشن موبايل تاثيرات به سزايي دارند. به عنوان برترين اپليكيشن هاي دنيا در سال 2017 مي توان به ۱Weather، Applock اشاره داشت. در بين اپليكيشن هاي ايراني هم مي توان اپليكيشن هاي ديوار، باد صبا، جعبه ابزار، آپارات و تلگرام فارسي را به عنوان برترين ها برگزيد.

مستندات طراحي اپليكيشن موبايل

در حقيقت اغلب پروژه هايي كه بر پايه مستندات دقيق تكميل مي شوند شانس بيشتري براي موفقيت در بازار خواهند داشت. در زمينه طراحي اپليكيشن موبايل نيز اين موضوع صادق است. شما بايستي جزئيات كاملي از صفحات مختلف اپليكيشن، امكانات مورد نياز شما در آن، توضيحاتي مربوط به هر بخش اپليكيشن و دستگاه هايي كه قرار است در آن نمايش داده شود ارائه دهيد تا متخصصان ما بتوانند به بهترين شكل و بر اساس مستندات آن را پياده سازي نمايند.

طراحي اپليكيشن نوپرداز؟

شركت نوپرداز قبل از انجام هر عملي ابتدا به مشاوره و آناليز نوع درخواست مشتري مي پردازد و پس از آن با ارائه مشاوره هاي رايگان بهترين راه كار را به مشتريان خود ارائه خواهد داد. سپس اقدام به طراحي رابط گرافيكي زيبا و كاربر پسند مي كند (كه در بالا درباره اهميت آن صبحت كرديم) و بعد به دست آمدن توافق در مرحله تاييد گرافيك اقدام به وارد كردن اطلاعات و پياده سازي و بهره برداري اپليكيشن و سپس پشتيباني مي نمايد. استفاده از ابزار هاي روز دنيا در زمينه طراحي اپليكيشن موبايل و بهره گيري از تيمي حرفه اي و متخصص رمز موفقيت شركت نوپرداز براي طراحي اپليكيشن ها مي باشد.

خدمات طراحي اپليكيشن موبايل در شركت نوپرداز به اين گونه مي باشد كه ابتدا به تحليل و بررسي جزئيات پروژه پرداخته مي شود. پس از آن طراحي گرافيكي اپليكيشن صورت مي گيرد و پس از تاييد طرح گرافيكي توسط مشتريان، اقدام به برنامه نويسي و پياده سازي پروژه با استفاده از حرفه اي ترين متد هاي طراحي اپليكيشن موبايل روز دنيا مي شود. همچنين تراكنش هاي انجام شده در اپليكيشن ها و اطاعات مهم كاربران در بالاترين سطح امنيتي پردازش خواهند شد.

شركت نوپرداز با آخرين و به روزترين فناوري ها آماده ارائه بهترين خدمات در زمينه طراحي اپليكيشن، طراحي سايت، طراحي فروشگاه اينترنتي به مشتريان خود مي باشد. ما از ابتدا پروژه تا پايان طراحي اپليكيشن موبايل شما با شما خواهيم بود. براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره رايگان با ما در تماس باشيد.

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۴:۱۵

اهميت طراحي فروشگاه اينترنتي از آن جايي سرچشمه مي گيرد كه مي تواند كسب و كار شما را در مقابل رقبايتان متمايز كرده و گستره فعاليت و فروش محصولات شما را به فضايي نامحدود برساند. شما مي توانيد با طراحي يك فروشگاه اينترنتي بسياري از محصولات و خدمات شركت خود را به صورت اينترنتي و آنلاين در اختيار مشتريان خود قرار بدهيد. استفاده از درگاه هاي پرداخت امن در اين مدل فروشگاه ها بسيار حائز اهميت مي باشد و مي تواند تاثير زيادي در جلب اعتماد مشتريان و بازديد كنندگان به وب سايت فروشگاهي شما داشته باشد.

اگر فروشگاه اينترنتي شما با استفاده از استراتژي درست و اصول دقيق پياده سازي شود قطعا در طولاني مدت موفقيت بيشتري براي كسب و كار شما به ارمغان خواهد آورد. شركت نوپرداز با بهره گيري از به روز ترين تكنولوژي هاي طراحي فروشگاه اينترنتي آماده خدمت رساني به مشتريان محترم مي باشد. متخصصان شركت نوپرداز آماده ارائه خدمات طراحي فروشگاه اينترنتي و مشاوره رايگان در اين زمينه به مشتريان عزيز مي باشند. شما مي توانيد براي طراحي فروشگاه اينترنتي مورد نظر خود و كسب اطلاعات مهم در اين زمينه با مشاوران شركت نوپرداز در تماس باشيد.

هزينه طراحي فروشگاه اينترنتي

امروزه بيشتر مشتريان از هزينه ها و تعرفه هايي كه براي طراحي فروشگاه اينترنتي و سايت هاي فروشگاهي وضع مي شوند بي اطلاع هستند. ما در شركت نوپرداز با استفاده از جزئيات دقيق و بررسي مستندات پروژه شما بهترين قيمت را براي شما اعلام مي كنيم. در صورتي كه هر گونه طرح تخفيفي براي مشتريان در نظر گرفته شود از طريق وب سايت شركت اعلام خواهد شد و براي مشتريان سابق نيز از طريق بخش پشتيباني اين تخفيف اعمال مي گردد. به خاطر داشته باشيد كه تعيين هزينه فروشگاه هاي اينترنتي نياز به جزئيات دقيقي دارد و استفاده از فروشگاه هاي اينترنتي ارزان و آماده و غير حرفه اي تغيير چنداني در فروش اينترنتي شما ايجاد نخواهد كرد.

امروزه فروشگاه هاي اينترنتي زيادي در سراسر كشور مشغول فعاليت مي باشند كه از معروف ترين آن ها مي توان به ديجي كالا و باميلو اشاره كرد، البته شما براي شروع حتما نبايد يك فروشگاه اينترنتي بزرگ راه اندازي كنيد و ايجاد يك فروشگاه متوسط با امكاناتي خوب مي تواند گامي موثر در موفقيت شغلي شما محسوب گردد. فروشگاه هاي اينترنتي آمازون، علي بابا، ebay ،asos و walmart از جمله معروف ترين فروشگاه هاي اينترنتي دنيا مي باشند كه هر يك داراي مشخصات منحصر به فردي مي باشند. براي طراحي فروشگاه هاي اينترنتي بايد به يك سري قوانين و اصول توجه داشت كه در ادامه اين مطلب ذكر شده اند. اما دليل موفقيت برخي فروشگاه هاي اينترنتي برتر دنيا چيست؟ اين فروشگاه ها چگونه اينقدر معروف شده اند؟ رعايت چه نكاتي سبب موفقيت شما در اين زمينه خواهد شد؟

بررسي نكات مهم طراحي فروشگاه اينترنتي

طراحي فروشگاه اينترنتي مناسب و كاربر پسند در كنار رعايت اصول سئو و موتورهاي جستجو و همچنين طراحي قالب رسپانسيو يا واكنش گرا و استفاده از تكنولوژي هاي جديد از جمله html5 - php - angular - ajax و عدم وابستگي به سيستم هاي آماده با امنيت بالا و دريافت گزارش از تمام حملات از طرف ربات ها و هكر ها با حجم بسيار كم كد نويسي را در نرم افزار فروشگاه اينترنتي شركت نوپرداز تجربه نماييد. مبحث ريسپانسيو بودن صفحات سايت شما از اين جهت كه وب سايت شما در تمامي دستگاه هاي تلفن همراه به صورتي مناسب به نمايش در آيد، از اهميت بالايي برخوردار خواهد بود. طبق تحقيقات به عمل آماده روز به روز بر شمار افرادي كه از طريق تلفن هاي همراه به وب سايت ها و فروشگاه هاي اينترنتي آنلاين مراجعه مي نمايند، افزوده مي شود. پس بهتر است براي اخذ تصميمي مناسب با افرادي حرفه اي در زمينه طراحي فروشگاه هاي اينترنتي مشورت نماييد.

استفاده از به روز ترين تكنولوژي روز جهان و استفاده از طرح گرافيكي و رابط هاي كاربري مناسب از جمله خدمات شركت طراحي وب سايت و فروشگاه اينترنتي نوپرداز مي باشد. توجه داشته باشيد كه توجه به ظاهر و ديزاين فروشگاه اينترنتي شما عامل مهمي است كه مي تواند بسياري از بازديد كنندگان را به كاربران فروشگاه اينترنتي شما تبديل نمايد يا برعكس بسياري از كاربران را نيز از وب سايت شما گريزان نمايد. دريافت مشاوره از شركت هاي متخصص در زمينه طراحي فروشگاه هاي اينترنتي از جمله مهم ترين نكاتي است كه شما بايستي به آن ها توجه ويژه اي داشته باشيد. توجه داشته باشيد كه راه اندازي كسب و كار هاي اينترنتي در عين حال كه راحت به نظر مي رسد اما نيازمند تخصص و دانش كافي است تا بازده مناسب را براي فروشگاه اينترنتي شما به همراه داشته باشد.

پيشنهاد مي شود نظرات مشتريان را درباره محصولات خود در فروشگاه اينترنتي ثبت نماييد و با ايجاد بحث و گفتگو ميان كاربران بازديد كنندگان بيشتري را به دست آوريد. معمولا ايجاد بحث و گفتگو ميان مشتريان فروشگاه اينترنتي سبب جلب توجه ديگر بازديدكنندگان نيز خواهد شد. اما بايد مراقب باشيد چون نظرات نامناسب برخي كاربران مي تواند به كسب و كار اينترنتي شما لطمه بزند و اين بخش را بايد بتوانيد به خوبي مديريت نماييد.

در ادامه به بررسي مزيت هاي طراحي فروشگاه هاي اينترنتي و برخي ويژگي ها و تفاوت هاي ما بين آن ها خواهيم پرداخت:

مزيت هاي طراحي فروشگاه اينترنتي

 • توسعه كسب و كار شما به فضاي نامحدود اينترنت
 • دسترسي 24 ساعته مشتريان به محصولات فروشگاه اينترنتي
 • كاهش چشم گير هزينه هاي مربوط به تبليغات و بازاريابي
 • دسترسي به بازار جهاني از طريق دنياي اينترنت
 • ارتباط مستقيم و آنلاين با مشتريان فروشگاه اينترنتي
 • افزايش اعتبار كسب و كار اينترنتي شما
 • حذف رقباي سنتي فروشگاه و به دور از دنياي اينترنت
 • افزايش بازديد كنندگان از محصولات موجود در فروشگاه با استفاده از خدمات اختصاصي سئو
 • سبقت گرفتن از رقباي خورده فروش و برنديگ فروشگاه اينترنتي خودتان
 • افزايش قدرت خريد مشتريان و امكان مشاهده و مقايسه محصولات فروشگاه با يكديگر

ويژگي برنامه فروشگاه اينترنتي

 • برقراري ارتباط تجاري با مشتريان و افزايش فروش و جلب رضايت آنان
 • ارائه اطلاعات دقيق از وضعيت فروش محصولات و ميزان سودآوري
 • متناسب سازي فروش و اعطاي تخفيف براي مشتريان
 • استفاده از بهترين روش هاي ارسال كالا به مناطق مختلف
 • انبار داري و مديريت انبارها، محاسبه هزينه ها و موجودي كالا
 • پشتيباني شبانه روزي شركت نوپرداز به صاحبان فروشگاه اينترنتي
 • آگاه نمودن مشتريان از كالا و خدمات تازه فروشگاه
 • طراحي قسمت نظرات و پيشنهادات مشتريان
 • ايجاد امكانات تخصصي سئو و بهينه سازي فروشگاه هاي اينترنتي 
 • دسته بندي محصولات و ايجاد منو ناوبري مناسب 
 • طراحي سبد خريد با امكانات كامل
 • رعايت مهم ترين و پيشرفته ترين اصول سئو و بهينه سازي فروشگاه هاي اينترنتي
 • طراحي قالب ويژه براي كسب و كار ها مختلف

سئو وب سايت هاي فروشگاه اينترنتي 

تا به امروز بسياري از صاحبان كسب و كار ها فكر مي كردند به دليل اين كه بسياري از صفحات وب سايت هاي فروشگاه هاي اينترنتي داراي محتواي ثابتي بوده و نمي توان در زمينه سئو آن ها فعاليتي داشت، اين گونه وب سايت ها در زمينه سئو نمي توانند پيشرفتي داشته باشند اما حقيقت چيز ديگري را ثابت كرده است. فروشگاه هاي اينترنتي نياز به يك استراتژي خاص در زمينه سئو دارند، زيرا سئو اين گونه وب سايت ها به مراتب مي تواند سخت تر باشد. استفاده از متخصصين سئو يكي از رمز هاي موفقيت در اين زمينه است. آن ها مي توانند با خلاقيت و تجربه خود فروشگاه شما در بين ساير رقباي اينترنتي شما در جايگاه بالاتري قرار دهند.

مبحث سئو در طراحي فروشگاه اينترنتي بسيار حساس بوده و با توجه به وجود صفحات بيشتر و دسته بندي هاي متنوع بايد بر اساس اصول و قوانين سئو و بهينه سازي سايت انجام گيرد. در صورتي كه اين اصول به درستي رعايت نشوند ممكن است تمام زحمات شما براي به ثمر رسيدن فروشگاه اينترنتي بدون نتيجه باقي بماند. البته توجه داشته باشيد كه براي دريافت نتيجه و بازخورد از موتور هاي جستجو بايد صبر داشته باشيد و در اين زمينه توقعات كوتاه مدت نبايد داشت.

آپديت كردن توضيحات و مشخصات محصولات، ايجاد وبلاگ و همچنين طراحي صفحه پيشنهادات و پرسش و پاسخ هاي مشتريان از جمله راه كار هاي مهم سئو در فروشگاه هاي اينترنتي مي باشد. در نتيجه با استفاده از سئو و بهينه سازي فروشگاه اينترنتي خود مي توانيد بهترين راه تبليغات محصولات خود را ايجاد نماييد. با توجه به قيمت بالاي تبليغات كلمات كليدي در گوگل بهتر است بخشي از تمركز خود را روي سئو و بهينه سازي فروشگاه اينترنتي قرار دهيد.

پيشنهاد مي شود در طراحي فروشگاه اينترنتي خود بهتر است كه از وب سايت هاي برتر دنيا الگو برداري كرده و طرح و ايده اصلي فروشگاه اينترنتي مورد نظر خود را با مقايسه و آناليز اطلاعات كافي پياده سازي نماييد. همچنين ابزار هاي رايگان و غير رايگاني براي تجزيه و تحليل رقباي وب سايت فروشگاه اينترنتي شما وجود دارند كه مي توانيد از آن ها بهره ببريد.

طراحي قالب فروشگاه اينترنتي

يكي مهم ترين قسمت هاي طراحي فروشگاه اينترنتي، طراحي قالب آن مي باشد. توجه كردن به مباحث رابط كاربري و تجربه كاري در هنگام طراحي قالب ها باعث مي شود بازديد كنندگان فروشگاه شما دچار سردر گمي نشوند و بتوانند به راحتي به صفحات مد نظر خود دست يابند. امروزه سايت هاي زيادي هستند كه حتي بسياري از قالب ها را به صورت رايگان به بازديد كنندگان خود ارائه مي دهند اما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه قالب فروشگاه ها بسته نوع كسب و كار شما با يكديگر متفاوت هستند.

شما بايد پس از مشاهده يك نمونه دمو گرافيكي از فروشگاه اينترنتي خود و انجام تحليل و بررسي هاي لازم سفارش تهيه آن را به شركت مورد نظرتان ارائه دهيد. وب سايت هايي مانند themeforest از جمله مهم ترين سايت هاي ارائه دهنده انواع قالب هاي فروشگاهي مي باشند، البته اغلب قالب هاي موجود در اين سايت رايگان نيستند. پيشنهاد ما نيز طراحي قالب اختصاصي و بر اساس معيار هاي برنامه ريزي شده مي باشد كه قطعا پاسخ بهتري به نياز هاي كاربران وب سايت فروشگاهي شما خواهد داد. بهره گيري از تجربيات متخصصان در امر طراحي فروشگاه هاي اينترنتي قطعا مي تواند كمك زيادي به پيشرفت كسب و كار اينترنتي شما نمايد.

ويژگي برترين فروشگاه هاي اينترنتي دنيا

امروزه شاهد درآمد بسيار زياد فروشگاه هاي اينترنتي در سطح دنيا هستيم. به نظر مي آيد در آينده اي نه چندان دور طراحي فروشگاه اينترنتي يكي از پر درآمد ترين شغل هاي دنيا رو ايجاد نمايد. فروشگاه بزرگي مانند آمازون و ديجي كالا در ايران را در نظر بگيريد. اين در حالي است كه علارقم فروش نجومي فروشگاه هاي بزرگ دنيا مانند آمازون بسياري از كارشناسان پيش بيني كرده اند كه هنوز فروشگاه هاي اينترنتي به اوج فروش خود نرسيده اند و سال 2018 را نقطه اوج فروش آن ها مي دانند. مدير فروشگاه اينترنتي بايد از تمامي گزارشات مربوط به تراكنش ها و خريد و فروش محصولات اطلاع داشته باشد و تمامي اين اطلاعات بايستي در پنل مديريت قابل دسترسي باشد.

با اين كه فروشگاه اينترنتي معروف دنيا از استراتژي هاي مدرني استفاده مي كنند اما اين نكته را نيز بايد بدانيم كه در طراحي فروشگاه اينترنتي از چه قوانيني استفاده شده است و شركت هاي بزرگ دنيا چه الگويي را پيش گرفته اند. مهم ترين سوالي كه اين جا مطرح مي شود اين است كه رمز موفقيت فروشگاه هاي اينترنتي بزرگ دنيا چيست؟ چه چيزي سبب شده تا برخي فروشگاه ها راه درست موفقيت را پيدا كنند و برخي ديگر نيز به هيچ نتيجه اي نرسند؟

در پاسخ اين سوال بايد گفت كه استراتژي هاي به كار گرفته شده در فروشگاه هاي اينترنتي همواره مهم ترين عامل در موفقيت آن ها هستند. اگر فروشگاه اينترنتي شما از استراتژي درستي پيروي نكند با توجه به اين كه احتمال شكست فروشگاه هاي اينترنتي 80 درصد مي باشد بعيد به نظر مي رسد بتوان به نتيجه خوبي دست يافت. متاسفانه اغلب صاحبان كسب و كار هاي اينترنتي به اين نكات توجهي ندارند و پس از مدتي با شكست و در هايي بسته مواجه مي شوند. عوامل زيادي در اين امر دخيل هستند اما مهم ترين آن ها در زير آمده است:

 • طراحي فروشگاه اينترنتي به صورت اصولي و درست
 • انجام تبليغات و توجه به مباحث سئو و بهينه سازي سايت
 • احترام به مشتريان و كسب رضايت آنان ( مهم ترين عامل )
 • تلاش و استمرار ورزيدن در راستاي موفقيت فروشگاه اينترنتي
 • ارائه خدمات و پشتيباني رايگان به مشتريان 
 • بهره گيري از مديراني انتقاد پذير و داراي خلاقيت بالا
 • استفاده از طرح كسب و كار مناسب فروشگاه اينترنتي شما

تفاوت طراحي فروشگاه اينترنتي آماده و اختصاصي چيست؟

فروشگاه هاي اينترنتي آماده با استفاده از نرم افزار هاي فروشگاه ساز مانند woocommerce قابل پياده سازي هستند و شامل يك سري ابزارها و پلاگين ها مي باشند كه شما با استفاده از آن ها مي توانيد صاحب يك فروشگاه اينترنتي باشيد. طراحي اين مدل فروشگاه هاي اينترنتي  از نظر قيمت نيز هزينه زيادي را براي شما ايجاد نخواهد كرد. اما قبل از هر كاري ابتدا بررسي كنيد چند درصد از فروشگاه هايي كه از قالب هاي آماده استفاده كرده اند به موفقيت دست يافته اند؟ دليل اصلي تمايل شركت هاي بزرگ به طراحي فروشگاه اينترنتي اختصاصي چيست؟

پاسخ اين سوال اين است كه علاوه بر وجود مشكلات امنيتي مختلف براي اين برنامه ها، اغلب اين فروشگاه هاي آماده امكانات محدودي را در اختيار كاربران خود قرار مي دهند و كاربران مجبور مي شوند براي استفاده از اين امكانات هزينه هاي بالايي را بپردازند. همچين سفارشي نمودن اين ابزار ها نيز هزينه هاي سنگيني را در پي خواهد داشت. پس راه حل چيست؟ آيا طراحي فروشگاه اينترنتي حتما بايد اختصاصي باشد و استفاده از ابزار هاي آماده براي ادامه كار به صورت حرفه اي كار درستي است يا خير؟

پيشنهاد ما به شما اين است كه اگر قصد داريد يك فعاليت جدي را در زمينه كسب و كار هاي اينترنتي انجام دهيد، حتما از فروشگاه هاي اينترنتي اختصاصي با قابليت پشتيباني آنلاين استفاده نماييد. به خاطر داشته داشته باشيد طراحي يك فروشگاه اينترنتي كار آساني است، اما موفقيت يك فروشگاه اينترنتي نياز به استفاده از اصول درست و تلاش كافي دارد. پس براي دست يابي به اهداف كسب و كار اينترنتي شما توصيه مي كنيم كه فروشگاه اينترنتي مد نظر خود را به صورت اختصاصي طراحي نماييد تا در ادامه كار به مشكلات بر نخوريد.

آيا اين همه تلاش ارزشش را دارد كه يك فروشگاه اينترنتي حرفه اي طراحي كنيم؟

يك پاسخ ساده وجود دارد: بله فروشگاه شما مانند يك جوانه است؛ شما بايد از آن مراقبت كنيد، آن را آب بدهيد و آن را تغذيه كنيد. يك روزي كار سخت شما به درخت شكوفايي مي انجامد كه ميوه ها را به طور منظم تحويل مي دهد!

طراحي فروشگاه اينترنتي حرفه اي نوپرداز

طراحي فروشگاه اينترنتي در شركت نوپرداز با استفاده از جديدترين متد هاي روز دنيا صورت مي گيرد. استفاده از طرح هاي گرافيكي حرفه اي، حفظ امنيت فروشگاه اينترنتي، قابليت انعطاف پذيري وب سايت، استفاده از سي پنل حرفه اي براي مديريت فروشگاه از جمله مهم ترين نكاتي است كه هنگام طراحي فروشگاه اينترنتي در شركت به آن ها پرداخته خواهد شد. سي پنل طراحي شده توسط شركت نوپرداز داراي رابط كاربري بسيار خوب بوده و اغلب مشتريان از كار كردن با آن رضايت كامل داشته اند.

همچين شركت طراحي فروشگاه اينترنتي نوپرداز فيلم و مطالب آموزشي خدمت شما ارائه خواهد داد تا كاربران سايت شما بتوانند به راحتي كار با تمام قسمت هاي مختلف پنل را ياد گرفته و به راحتي بتوانند تغييرات مورد نياز خود را در فروشگاه اينترنتي اعمال نمايند.

كدنويسي حرفه اي و با استفاده از برترين زبان هاي برنامه نويسي روز دنيا و كسب رضايت مشتريان با ارائه خدمات مناسب پشتيباني از ديگر خدمات حرفه اي شركت نوپرداز مي باشد. ما در نظر داريم تا با ارائه خدمات مشاوره اي مناسب به صاحبان كسب و كار هاي اينترنتي مختلف آگاهي كافي را براي ارتقاء فضاي كاري آن ها و پيشرفت كسب و كارشان ارائه دهيم.

امروزه امنيت مهم ترين بخش از هر كسب و كاري را تشكيل مي دهد. طراحي فروشگاه اينترنتي شما هم اگر به گونه اي نباشد كه نكات امنيتي به خوبي در آن رعايت شده باشد مي تواند آسيب هاي جبران ناپذيري را به چرخه اقتصادي كسب و كار شما وارد نمايد. اگر به بزرگ ترين فروشگاه هاي اينترنتي دنيا دقت نماييد متوجه مي شويد كه چه هزينه اي را صرف امنيت سايت خود كرده اند. خوشبختانه متخصصان شركت طراحي سايت نوپرداز با استفاده از جديدترين و حرفه اي ترين متد هاي كدنويسي روز دنيا اين مشكل را براي فروشگاه اينترنتي مورد نظر مشتريان به حداقل رسانده اند.

شركت نوپرداز افتخار دارد با بهره بردن از تيمي با مجرب و حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت و فروشگاه هاي اينترنتي شما را در اين امر ياري كند. شما مي توانيد جهت ثبت نمودن درخواست طراحي فروشگاه اينترنتي يا هر گونه سوال و مشاوره رايگان در اين مورد از طريق لينك تماس با ما اقدام نماييد. 

 

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۳:۴۵

ارائه دادن آموزش از جمله با اهميت ترين بخش هاي زندگي بشر بوده كه در آموزه هاي ديني نيز نسبت به آن توصيه فراواني شده است. امروزه افرادي كه مي خواهند براي آموزش علم خود فاصله هاي جغرافيايي را حذف كنند مي توانند با طراحي سايت آموزشي نسبت به انجام اين كار اقدام نمايند. امروزه آموزشگاه ها و موسسات زيادي هستند كه براي ارائه دادن آموزش هاي اينترنتي با كيفيت تر و مناسب تر با يكديگر در حال رقابت مي باشند. در صورت نبود يك وب سايت آموزشي عملا بسياري از مشتريان از دست مي روند و بازار محدود تري براي فروش و ارائه آموزش هاي شما به وجود مي آيد. شركت نوپرداز با داشتن اطلاعات و تجربه حرفه اي در زمينه طراحي سايت هاي آموزشي مي تواند به رشد و پيشرفت كسب و كار اينترنتي شما كمك نمايد.

وب سايت هاي معروف آموزشي اغلب در زمينه هاي تدريس كلاس هاي كنكور و برگزاري كلاس هاي تخصصي براي افراد مختلف فعاليت مي نمايند. امروزه اغلب وب سايت هاي آموزشي بزرگ دنيا اكثر خدمات خود از جمله برگزاري آزمون هاي آنلاين، ارائه كارنامه هاي آنلاين، آموزش آنلاين و مشاوره هاي آنلاين را به صورت اينترنتي در اختيار دانشجويان خود قرار مي دهند. بهره گيري از سي پنل هاي اختصاصي براي وب سايت هاي آموزشي به جهت آنلاين بودن ارائه خدمات آموزشي از اهميت بالايي برخوردار است و بايد داراي يك محيط حرفه اي و در عين حال ساده باشد. اما سوالاتي در اين جا مطرح مي شوند: اهميت طراحي سايت هاي آموزشي چيست؟ سايت هاي آموزشي چه ويژگي هايي دارند و چه نكاتي را بايد در طراحي آن ها رعايت نمود؟

اهميت سايت هاي آموزشي چيست

آموزشگاه هاي مختلف براي جذب دانش آموزان بيشتر مي توانند با طراحي يك وب سايت مناسب كه در صفحات برتر موتور هاي جستجو قرار دارند، به راحتي خود را از طريق اينترنت به افرادي كه قصد شركت در دوره هاي آموشي آن ها را دارند معرفي نمايند. شما مي توانيد با طراحي يك سايت آموزشي مناسب، آموزش هاي خود را به فروش رسانيد و حتي اين امكان را ايجاد كنيد كه افراد بتوانند به صورت آني با پرداخت آنلاين يا به طور رايگان مطالب آموزشي را در سايت شما دانلود كنند.

داشتن محيطي كاربر پسند و فروشگاه اينترنتي مناسب از جمله ويژگي هاي ضروري سايت هاي آموزشي است كه بايد در طراحي آن ها دقت داشت. همچنين امكانات اختصاصي مورد نياز در طراحي سايت آموزشي توسط تيم برنامه نويسي شركت نوپرداز پياده سازي خواهد شد تا سايت شما دقيقا همان چيزي باشد كه مد مشتري بوده است. ما تلاش مي كنيم تا بازديدكنندگان بهترين تجربه كاربري را از سايت شما داشته باشند و از حضور در سايت شما احساس خوبي داشته باشند.

در صورتي كه محتوا سايت آموزشي شما مناسب و هدفمند در وب سايت قرار نگيرد و كاربران نتوانند به راحتي از آن استفاده كنند، به احتمال زياد كسب و كار اينترنتي شما شكست خواهد خورد. پس بهتر است براي دستيابي به اين هدف مهم اصول ui و ux را به خوبي در وب سايت آموزشي خود رعايت نماييد. بررسي وب سايت هاي مشابه بهترين روش براي الگو برداري در وب سايت خودتان خواهد بود. قطعا توصيه متخصصاني كه اطلاعات جامع و دقيقي در بحث رابطه كاربري و تجربه كاربري سايت دارند مي تواند كمك زيادي به سايت شما نمايد.

توجه داشته باشيد كه كاربران نبايد هنگام ورود به سايت شما دچار سردرگمي شوند. اما اين مورد نيازمند بهره بردن از محيط كاربري مناسب مي باشد. از جمله مهم ترين وب سايت هاي آموزشي كه مي توانيد با مراجعه به آن اطلاعات الگو هاي خوبي كسب كنيد وب سايت khanacademy مي باشد. شركت نوپرداز با بهره گيري از امكانات پيشرفته طراحي سايت مشتريان محترم را براي طراحي وب سايت هاي آموزشي ياري مي نمايد. اما نكاتي هستند كه توجه به آن ها در طراحي سايت هاي آموزشي اهميت زيادي دارد، كه در ادامه به آن ها پرداخته ايم. اين نكته را به خاطر داشته باشيد كه هميشه اول بودن اتفاقي نيست و بايد بهترين مسير را براي كسب و كارتان انتخاب نماييد.

نكات مهم در طراحي سايت آموزشي

وب سايت اينترنتي شما شايد مهم ترين عامل براي افزايش كسب و كار شما باشد پس سعي كنيد در طراحي آن با افرادي متخصص مشورت كنيد و مشاوره هاي لازم را انجام دهيد. استفاده از وب سايتي واكنش گرا يكي از نكات خاصي است كه مي تواند سبب افزايش بازديد و مشتريان سايت شما شود. توجه داشته باشيد كه هزينه هاي تبليغاتي كه شما براي كسب و كار خود انجام مي دهيد، ممكن است زود گذر باشد ولي سرمايه گذاري در زمينه سئو و بهينه سازي سايت اينترنتي شما يك سرمايه گذاري دائمي و با ارزش خواهد بود. شايد براي خيلي از كسب و كار هاي اينترنتي نوپا سئو و بهينه سازي سايت به منزله همه دارايي آن ها باشد، پس لازم است در اين زمينه بيشتر دقت داشته باشيد. براي كسب اطلاعات بيشتر درباره سئو سايت هاي آموزشي مي توانيد با پشتيباني شركت تماس حاصل نماييد. 

با توجه به رونق گرفتن كسب و كار هاي اينترنتي طي سال هاي گذشته، بسياري از آموزشگاه ها براي سبقت گرفتن از رقباي خود اقدام به طراحي سايت آموزشي نموده اند. سيستم هاي آموزش آنلاين و برگزاري آزمون هاي آنلاين از جمله مهم ترين امكانات اين وب سايت هاي آموزشي است كه سبب رضايت كاربران آن ها گرديده است و افزايش درآمد چشم گيري را نيز براي آن ها در پي داشته است. پس به خاطر داشته باشيد كه آموزش آنلاين مي تواند سهم بزرگي در توسعه فضاي آموزشي آموزشگاه و توسعه كسب و كار شما داشته باشد.

همچنين شما مي توانيد با ايجاد يك قسمت وبلاگ در سايت آموزشي خود بازديدكنندگان زيادي را به سمت سايت خود بياوريد. با قرار دادن مطالب جذاب آموزشي و اطلاعات مفيد افراد مطالب مورد نياز خود را در وبلاگ سايت شما پيدا كرده و سپس شما مي توانيد اولين گام خود براي تبديل بازديد كننده به مشتري را برداريد.

از جمله مهم ترين مزاياي طراحي سايت آموزشي امكان ارسال مطالب وب سايت به صورت خودكار به تمامي شبكه هاي اجتماعي مورد نظر شما است كه سبب مي شود كاربران و بازديدكنندگان بيشتري به سوي وب سايت شما جذب شوند.

در طراحي سايت آموزشي توجه نداشتن به نكات امنيتي مي تواند به قيمت پايان يافتن كسب و كار اينترنتي شما تمام شود. به همين جهت استفاده از درگاه هاي پرداخت امن، رعايت نكات امنيتي در وب سايت و كد نويسي حرفه اي آن از جمله عواملي است كه در وب سايت هاي آموزشي براي فروش محصولات اينترنتي مورد توجه قرار مي گيرند. شركت طراحي سايت نوپرداز آماده همكاري با استارت آپ هاي حرفه اي و كمك به آن ها در راستاي عملي كردن ايده هاي آموزشي آن ها مي باشد.

ويژگي صفحات سايت آموزشي

 • استفاده از محيط كاربري اختصاصي براي مديريت مناسب وب سايت
 • طراحي صفحه دسته بندي آموزش ها بر اساس نام درس يا نام مدرس
 • طراحي صفحه معرفي آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آن
 • طراحي صفحه ثبت نام آنلاين و زمان بندي كلاس ها
 • امكان ايجاد وبلاگ آموزشي براي مدرسين
 • امكان حذف و ويرايش مطالب سايت آموزشي توسط مدير يا ساير اعضا مشخص شده 
 • طراحي صفحه فروشگاه و خريد آنلاين آموزش ها 
 • ايجاد ارتباط با انواع درگاه هاي بانكي مختلف
 • طراحي صفحات برگزاري مسابقات آنلاين
 • طراحي صفحات برگزاري آزمون هاي آزمايشي آنلاين
 • طراحي صفحات خبرنامه و مشاوره هاي آموزشي
 • طراحي صفحه ارسال رزومه جهت همكاري با مدرسان
 • طراحي صفحه درگاه پرداخت الكترونيكي آنلاين
 • طراحي صفحه  ارتباط آنلاين با دانش آموزان
 • طراحي صفحه ارتباط با ما 

امكانات سايت آموزشي

 • امكان برگزاري امتحانات به صورت آنلاين
 • امكان به فروش رساندن بسته هاي آموزشي
 • ايجاد باشگاه مشتريان براي سايت آموزشي
 • ايجاد بخش وبلاگ براي انتشار آموزشي
 • ايجاد تالار گفتگو براي وب سايت
 • ايجاد پنل كاربري براي دانشجويان و اساتيد
 • امكان ايجاد امكانات اختصاصي متناسب با نياز مشتريان
 • امكان ارسال sms براي مشتريان و ....

هزينه طراحي سايت آموزشي

هزينه طراحي سايت آموزشي مد نظر شما بسته به امكانات و خدمات مورد نياز شما تعيين مي گردد. شركت طراحي سايت نوپرداز با توجه به امكانات و ويژگي هاي وب سايت شما بهترين قيمت را به شما ارائه خواهد داد. تمام تعرفه هاي ارائه شده به صورت روزانه به روز رساني خواهند شد و در صورتي كه هر گونه طرح تخفيفي اعمال گردد از طريق پشتيباني اين مورد به اطلاع مشتريان خواهد رسيد.

خدمات طراحي سايت آموزشي در شركت نوپرداز به اين گونه مي باشد كه ابتدا به تحليل و بررسي جزئيات پروژه پرداخته مي شود. پس از آن طراحي گرافيكي سايت صورت مي گيرد و پس از تاييد طرح گرافيكي توسط مشتريان، اقدام به برنامه نويسي و پياده سازي پروژه با استفاده از حرفه اي ترين متد هاي طراحي سايت روز دنيا مي شود. ما در تمامي مراحل پياده سازي، از طرح و  ايده اصلي گرفته تاطراحي سايت آموزشي مورد نظر شما در كنار شما خواهيم بود. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه با پشتيباني شركت در تماس باشيد.

 


برچسب‌ها: طراحي سايت آموزشي،

نويسنده :ايماف
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۳:۲۰

امروزه باشگاه هاي ورزشي زيادي در همه استان هاي كشور مشغول فعاليت مي باشند. در صورتي كه شما تمايلي به طراحي وب سايتي در زمينه باشگاه هاي ورزشي داريد مي توانيد با ما ارتباط ادشته باشيد و با استفاده از تيم مجرب طراحي سايت باشگاه ورزشي به سايت مورد نظر خود دست پيدا كنيد. شما مي توانيد با قرار دادن خبر هاي مختلف مربوط به باشگاه خود يا مصاحبه اعضاي باشگاه دوستاران باشگاه خود را به سمت وب سايت خود جذب كنيد. توصيه مي شود باشگاه هاي ورزشي با طراحي وب سايت هاي اختصاصي راه ارتباطي جديد و آساني را ميان خود و طرفداران و اسپانسر هاي مختلف ايجاد نمايند.

طراحي سايت ورزشي به صورت حرفه اي قطعا سبب معروفيت بيشتر باشگاه هاي ورزشي نا آشنا و كسب طرفداران و درآمد بيشتر براي آن ها خواهد شد. در هنگام طراحي وب سايت و يا سفارش طراحي حتما به اصول طراحي ريسپانسيو و واكنش گرا بودن وب سايت باشگاه ورزشي توجه داشته باشيد، زيرا اغلب بازديد كنندگان و مشتريان شما با موبايل يا تبلت وارد وب سايت شما خواهند شد. همچين رابط كاربري (UI) و تجربه كاربري (UX) از ديگر مواردي است كه در شركت نوپرداز با دقت مورد تحليل و بررسي قرار مي گيرند.

به دليل اين كه مردم كشور ما توجه ويژه اي به ورزش دارند شما مي توانيد با تهيه يك وب سايت باشگاه ورزشي اطلاعات مختلفي در اختيار مردم قرار دهيد و يا طرفداران تيمي ويژه را به سمت وب سايت خود جذب نماييد. استفاده از يك فضاي سي پنل مناسب مي تواند به شما امكانات پيشرفته اي را بدهد كه به سادگي بتوانيد پست هاي خود را وب سايت قرار داده و آن ها را ويرايش يا حذف كنيد. از جمله ديگر امكانات مهمي كه بايد شركت هاي طراحي سايت در اختيار مشتريان خود قرار بدهند استفاده از طرح و ديزايني مناسب مي باشد كه توسط شخصي متخصص در زمينه ui و ux آماده شده باشد.

شركت طراحي سايت نوپرداز با استفاده از نيرو هاي متخصص در زمينه طراحي قالب گرافيكي وب سايت اين اطمينان را مشتريان خود مي دهد كه سايت آن ها را به بهترين شكل طراحي نمايد. از جمله مزيت هاي وب سايت هاي ورزشي مي توان به كاهش هزينه هاي تبليغاتي و كسب طرفداران بيشتر نيز اشاره داشت كه در ادامه در اين باره بيشتر توضيح خواهيم داد. اما مزاياي طراحي وب سايت ها براي باشگاه هاي ورزشي چيست؟ اين وب سايت ها چه ويژگي هايي دارند؟ چرا بايد باشگاه هاي ورزشي براي خود در اينترنت يك وب سايت شايسته داشته باشند؟

مزيت هاي طراحي سايت باشگاه ورزشي

 • معرفي باشگاه و ارائه اطلاعات دقيق پيرامون فعاليت هاي باشگاه 
 • افزايش فضاي رقابت باشگاه از يك شهر به فضاي نامحدود اينترنت
 • افزايش اعتبار و توسعه فرهنگي باشگاه ورزشي 
 • كاهش هزينه هاي تبليغاتي و برند سازي براي باشگاه ورزشي
 • ايجاد طرح هاي حمايتي از سوي طرفداران باشگاه ورزشي
 • ارتباط با باشگاه و اعضاي آن به صورت آنلاين
 • تبليغات اينترنتي و كسب درآمد از طريق آن
 • ايجاد تبليغات دائمي از طريق استفاده از خدمات سئو و بهينه سازي وب سايت هاي ورزشي
 • افزايش بازديد كنندگان وب سايت شما از طريق سئو و بهينه سازي سايت باشگاه ورزشي

ويژگي صفحات سايت باشگاه ورزشي

 • طراحي سي پنل اختصاصي با طراحي آسان براي مديران وب سايت
 • طراحي صفحه ثبت نام آنلاين مشتريان
 • طراحي صفحه معرفي اعضاي تيم و مربيان و بيوگرافي آن ها
 • امكان ايجاد و مديريت بازي ها و نتايج آن ها
 • امكان ايجاد آلبوم تصاوير بازيكنان و باشگاه
 • امكان ايجاد قسمت كانون هوادارن
 • امكان ايجاد بخش ثبت نام و مديريت كاربران
 • طراحي سامانه برگزاري تور هاي هواداري
 • طراحي صفحه برگزاري دوره هاي آموزشي
 • طراحي صفحه پرداخت شهريه آنلاين
 • طراحي صفحه معرفي تجهيزات و امكانات مختلف باشگاه
 • طراحي صفحه براي گروه هاي هواداري مختلف
 • طراحي صفحه تماس با ما 
 • امنيت بالاي سايت و كد نويسي دقيق و حرفه اي

خدمات طراحي سايت باشگاه ورزشي در شركت نوپرداز به اين گونه مي باشد كه ابتدا به تحليل و بررسي جزئيات پروژه پرداخته مي شود. پس از آن طراحي گرافيكي سايت صورت مي گيرد و پس از تاييد طرح گرافيكي توسط مشتريان، اقدام به برنامه نويسي و پياده سازي پروژه با استفاده از حرفه اي ترين متد هاي طراحي سايت روز دنيا مي شود. 

شركت نوپرداز مفتخر مي باشد با استفاده از كادري با تجربه و حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت باشگاه ورزشي و اپليكيشن هاي موبايل شما را در اين امر ياري كند.

 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]